برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده : کارگزاران معترض می‌توانند از فدراسیون ایران به فیفا شکایت کنند

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۰ — فارس

سرپرست کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: کارگزاران معترض می‌توانند از فدراسیون ایران به فیفا شکایت کنند.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگویی در مورد اعتراض کارگزاران فیفا که در امر نقل و انتقال بازیکنان تحت عنوان نامه سرگشاده خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده است، عنوان کرد: ظاهراً کارگزاران محترم تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند که این نکته را بپذیرند که تدوین مقررات برای کارگزاران داخلی پس از استعلام رسمی از فیفا و پاسخ مثبت آقای مارکو ویلیجر مدیر امور حقوقی فیفا و عمر اونگارو رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فیفا صورت گرفته و سال گذشته این استعلام به درخواست نهادهای نظارتی ورزش از فیفا صورت گرفته است.

وی ادامه داد: آنها نیز با دو امضاء بیان داشتند که فیفا به عنوان عنصر اصلی اجازه می‌دهد در کشور شما لیستی تحت عنوان کارگزاران داخلی هم تنظیم شود اما متاسفانه بیانیه کارگزاران آمده است که برخی به دلیل منافع شخصی اقدام به تهیه آئین‌نامه برای کارگزاران داخلی کرده‌اند در حالی که این کار از سال گذشته توسط حراست فدراسیون فوتبال و تشکیلات مرتبط پشتیبانی شده و پس از پاسخ مثبت فیفا در هیئت رئیسه فدراسیون به تصویب رسیده است.

سرپرست کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: به هیچ وجه این موضوع غیرقانونی نبوده و تمامی مجاری قانونی و بین‌المللی آن طی شده است تا فدراسیون اشراف بیشتری به افرادی که به عنوان کارگزار فعال هستند داشته باشد به همین دلیل توجه شما را به نامه رسمی فیفا جلب می‌کنم تا کارگزارانی که از این جهت شکایت دارند نامه خود را به مدیر امور حقوقی فیفا و رئیس کمیته وضعیت بازیکنان آن فدراسیون به سوئیس ارسال کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391