برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نزهتی: امسال سال ما نبود

پنجشنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۱ — گل

در همه بازی‌ها تلاش کردیم ببریم اما امسال سال ما نبود. درحالیکه فکر سهمیه اسیا و صدرنشینی لیگ بودیم مسائلی غیر فوتبالی هدف دورمان کرد.

پویا نزهتی

پویا نزهتی بازیکن تند و تیز ملوان در بازی راه آهن را به عشق پدرش به زمین می‌رود . پدری که شاید مثل ملوان ناخوش احوال است و احتیاج به خبرهای خوب دارد . و شاید این جمعه روز بهتری برای ملوان باشد.. .
برای بازی در خانه با راه آهن آماده اید؟
بازی سختی است . چند هفته است که آنها خوب نتیجه می گیرند و بر عکس ما بد نتیجه می گیریم...بالاخره امیدوارم این بازی را ببریم و بتوانیم به هواداران عیدی بدهیم.ما همین یک فرصت را داریم.
قبول داری طرفداران ملوان را خیلی اذیت کردید؟
قبول دارم . ولی به خدا خیلی زحمت کشیدیم . در همه بازی‌ها تلاش کردیم ببریم اما امسال سال ما نبود. درحالیکه فکر سهمیه اسیا و صدرنشینی لیگ بودیم مسائلی غیر فوتبالی هدف دورمان کرد.
چه مسائلی؟
همین مسائل مالی ...
ولی ملوان هیچ وقت باشگاه پولداری نبوده .
مسال با توقع دیگری شروع کردیم . بله همیشه مشکل پولی داشته ایم اما نه به این میزان . این بدقولی‌ها امسال خیلی اذیتمان کرد و تاثیر گذار هم بود.ما فکر می کردیم امسال کلا جور دیگری بشود و باشگاه جان بگیرد اما بدتر از همیشه شد .
هنوز مشکل مالی حل نشده است؟
نه متاسفانه مثل سابق است اما همه بچه‌ها‌ها امیدشان این است که بتوانیم قبل از عید یک پولی بگیریم و با پول در کنار خانواده مان در عید باشیم نه با جیب خالی.
حرف خاصی ندارید؟
متاسفانه پدرم نا خوش احوال بود این چند روز درگیر ایشان بودم و امیدوارم حال پدرم خوب شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391