برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میلاد نوری: ما فقیر‌ترین بازیکنان لیگ هستیم!

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۴ — گل

وضعیت مالی صبا آنچنان بد است که بازیکنان این تیم تنها ۲۰درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده‌اند. آن هم در حالی که فقط ۴هفته تا پایان لیگ زمان باقی مانده.

میلاد نوری

میلاد نوری درباره وضعیت مالی صبا می‌گوید: «باشگاه طبق معمول بدقولی کرد و دوباره به وعده‌اش عمل نکرد. بازیکنان لیگ برتری باید بیایند صبا تا معنی بی‌پولی را بفهمند. بازیکنان صبا بی‌پول‌ترین و فقیر‌ترین بازیکنان لیگ هستند. در حالی که تنها ۴هفته تا پایان لیگ زمان باقی مانده فقط ۲۰درصد از قرارداد‌هایمان را دریافت کرده‌ایم و چک ۲۰درصد دوم ما هم که پاس نشده. به هر حال ما شغل‌مان فوتبال است و از این راه امرار معاش می‌کنیم. مدام روی حرف مدیران حساب باز می‌کنیم اما متاسفانه امسال فقط بدقولی دیدیم. خسته شدیم از بس قول شنیدیم. با این بی‌پولی اینجای جدول هستیم. مسئولان باید ما بازیکنان را روی سرشان بگذارند که با این شرایط چنین نتایجی کسب کرده‌ایم. شاید اگر هر تیم دیگری چنین شرایطی داشت الان بین تیم‌های سقوط کننده بود.»

میلاد نوری در ادامه می‌گوید: «۹۰درصد بازیکنان فقط فوتبال بازی می‌کنند و شغل دیگری جز فوتبال ندارند. وقتی هم که یک مدیر به ما بازیکنان قول می‌دهد روی حرفش حساب باز می‌کنیم. برنامه‌ریزی می‌کنیم روی زندگی اما متاسفم که باید بگویم در صبا کسی روی حرفش نمی‌ماند و همه فقط قول می‌دهند. کسی نیست که جواب زحمات و حق ما را بدهد. ما در لیگ امسال کمترین دریافتی را داشته‌ایم اما باز هم می‌گویم عملکرد مناسبی ارائه کرده‌ایم و اگر کمی خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم به رتبه‌های بالا‌تر هم برسیم.»

نوری درباره بازی با آلومینیوم هم حرف می‌زند: «آلومینیوم تیمی است که در حال سقوط است و می‌آید که انتحاری بازی کند. ما هم در خانه خودمان بازی می‌کنیم و فرقی ندارد بالا باشیم یا پایین. نه سهمیه می‌گیریم و نه می‌افتیم اما به زمین می‌رویم تا هر طور شده بازی را ببریم. البته اگر مسئولان صبا کمی دل می‌سوزاندند الان باید سهمیه آسیا می‌گرفتیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391