برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میلاد نوری: احساس می کنم جهانبازی استقلالی است!

سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۵ — گل

از رختکن که به زمین برگشتیم سوت داور ۱۸۰ درجه تغییر کرد. تا قبل از پنالتی دقیقا یک بار هم به نفع ما سوت نزد.

میلاد نوری

میلاد نوری در خط میانی صبا روز خوبی را پشت سر گذاشت. هر چند مثل همیشه نبود اما توانست به خط میانی صبا روبروی استقلال نظم بدهد. با میلاد نوری درباره تقابل با استقلال و حواشی آن گپ زدیم.

*بازی با استقلال؟

این بازی برای استقلال که در کورس قهرمانی بود حساسیت خاصی داشت. ما هم از این جهت انگیزه داشتیم که روبروی استقلال بازی می کردیم. نیمه اول عالی بازی کردیم اما از رختکن که به زمین برگشتیم سوت داور ۱۸۰ درجه تغییر کرد. تا قبل از پنالنی دقیقا یک بار هم به نفع ما سوت نزد. استقلالی‌ها خطای فاحش انجام می دادند اما داور سوت نمی زد! هر چه خطا می‌شد نمی گرفت و واقعا از لحاظ روانی به ما ضربه زد.

* قضاوت جهانبازی؟

بازیکن حریف با آرنج به صورت حامدلک کوبید اما داور خطا نگرفت. انگار جهانبازی این صحنه‌ها را نمی دید یا به روی خودش نمی آورد. بازیکنان استقلال بدون توپ ما را می زدند اما انگار نه انگار. جهانبازی در تبریز و روبروی تراکتورسازی هم برای ما سونت زد و البته قضاوت ضعیفی ارائه داد. او یک گل ما را مردود اعلام کرد و یک پنالتی هم برای ما نگرفت. این بازی هم که دیدید چه اتفاقی برای ما افتاد.او خطا نمی گرفت که بخواهد اخطار به استقلالی‌ها بدهد. من ارزش های استقلال را زیر سوال نمی برم اما احساس می کنم جهانبازی استقلالی است و طرفدار این تیم.

* خیلی اعتراض کردی؟

خیلی کتک خوردیم ، آن هم در زمین خودمان و این موضوع خیلی برای ما زور داشت. در تبریز چنین بلایی سر ما آمد اما انجا خانه حریف بود. در قم ما را زدند و بدون توپ هر کاری که دلشان می خواست انجام دادند. واقعا جای سوال داشت که جهانبازی هم سوتی نمی زد و خطایی نمی گرفت.

* جهانبازی؟

واقعا خنده دار بود که داور دنبال بازیکنان بدود. او می گفت با چک و لگد می اندازمتان بیرون. من واقعا نشنیده بودم که یک داور اینگونه حرف بزند. به او گفتم چرا خطای عمران زاده را نگرفتی که به من کارت داد و سه اخطاره ام کرد. امیدوارم جهانبازی از سوت زدنش دچار عذاب وجدان نشود.

* مثل همیشه نبودی؟

به هر حال روبروی استقلال بازی می کردیم و می خواستیم امتیاز بگیریم. وقتی گل زدیم تیممان عقب نشست و به همین دلیل بازی ما زیاد به چشم نیامد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391