برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نوروزی: پدرم گفت انگار مرده بودی و زنده شدی

دوشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — گل

ابتدا دوست دارم به نفت کمک کنم و برای این تیم مفید باشم اما به شما قول می دهم آنقدر خوب بازی کنم آنقدر خوب بازی کنم که دوباره آقای گل بشوم و به تیم ملی هم برسم.

رضا نوروزی

بچه های نفت تمام تلاش شان را کردند تا رضا نوروزی سال نحس را بی گل تمام نکند . او حالا یک مهاجم خطرناک است ؛ همان چه که قبل بود ....

گلی که زدی قشنگ بود .

به هر حال این اولین بازی من بعد از مصدومیتم بود و خوشحال هستم که توانستم گل بزنم . با امین منوچهری هم برنامه ریزی کرده بودیم که با هم هماهنگ باشیم برای گل زنی که اتفاقاَ امین با یک پاس خوب مرا در موقعیت قرار داد و خدا کمک کرد که گل بزنم.

بعد از گل چه احساسی داشتی؟ گلی که بعد از ۹ماه مصدومیت به ثمر رسید؟

خیلی خوشحال بودم خیلی ۹ماه به من خیلی سخت گذشت به من به پدر و مادرم و به خصوص همسرم ما دوران سختی را سپری کردیم. من و همسرم برای عمل به تهران آمده بودیم و خیلی تحت فشار بودیم؛وقتی که گل زدم باورم نمی شد بعد از ۹ماه توانسته ام این کار را انجام بدهم . خدا را خیلی شاکر هستم که به من کمک کرد... در این مدت تجربه های زیادی کسب کردم و امیدوارم مصدومیت این شکلی برای هیچ فوتبالیستی نه در ایران بلکه در هیچ کجای دنیا این اتفاق نیفتد.

از دوستانی که انها را شناختی بگو؟

از خدا تشکر می کنم و از آقایان میر شیبانی- قنبرزاده- علیپور و در راس آنها آقای ابراهیم زاده که به فوتبال من اعتقاد داشت و کمکم کرد که به نفت بیایم. باشگاه نفت در حق من پهلوانی کرد آنها با من با پای جراحی شده و با عصا قرارداد بستند کدام باشگاهی این کار را می کند؟و کدام مربی برای چند بازی حاضر است لیست خود را پر کند و با یک بازیکن مصدوم قرارداد ببندد؟ اما نفت این کار را کرد آقای ابراهیم زاده این بزرگی را کرد . من از میثم خسروی که الان در صبا بازی می کند،از احمد آل نعمه از علی علیزاده قدر دانی می کنم و مدیون آنها هستم که خیلی کمکم کردند و تا اخر عمر نمی توانم جبران کنم دست همه آنها را می بوسم...البته باید بگویم آقای دکتر نوروزی و خانم محمدی هم در کلینیک استقلال هم خیلی به من کمک کردند چرا که پای من بعد از عمل خونریزی کردو همین موضوع هم باعث شد ۲ماه دیرتر آماده بشوم . آنها خیلی کمکم کردند که پایم عفونت نکند.

رضا تو بازیکن خوبی هستی و موفق هم شدی اما مصدوم شدی و از دور کنار رفتی . حالا که خوب شدی هدفت چیست؟

ابتدا دوست دارم به نفت کمک کنم و برای این تیم مفید باشم اما به شما قول می دهم آنقدر خوب بازی کنم آنقدر خوب بازی کنم که دوباره آقای گل بشوم و به تیم ملی هم برسم.

واقعاَ قول می دهی؟

بله قول میدهم سال دیگر در همین زمان‌ها در مورد آقای گلی من با هم حرف بزنیم.

به امید خدا،حرف خاصی نداری؟

من باید یک تشکر ویژه از همسرم بکنم که پا به پای من آمد و سختی های زیادی را متحمل شد.از پدر و مادرم تشکر می کنم مخصوصاَ پدرم که خیلی به او سخت گذشت؛ انقدر که بعد از اینکه خوب شدم باهم که حرف می زدیم می گفت احساس می کنم که یک پسر داشته ام که مرده است و دوباره زنده شده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391