برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد نصرتی: رفتارها و گفتارها باید سنجیده باشد

یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۴ — گل

نباید رفتار های نسنجیده بر مجموعه تیمی و شرایط پیرامونی تاثیر گذار باشد .

محمد نصرتی

محمد نصرتی مدافع تراکتور سازی بعد پایان بازی دو تیم استقلال وتراکتور سازی برای مصاحبه واظهارنظر حاضربه مصاحبه با اصحاب رسانه نشده بود و امروز هم اصرار بر این موضوع داشت ، اما بالاخره با ما هم سخن شد تا در مورد اتفاقات مختلف بازی با استقلال وهمچنین دو مین دیدار آسیای این تیم مقابل الجیش قطر حرف هایش را مطرح کند .

مصاحبه نمی کنم ، چرا؟

البته سو تفاهم برای شما وهمکاران رسانه ای تان پیش نیاید که شاید مشکلی با رسانه‌ها دارم ، خدا را شکر محمد از جمله کسانی است که همیشه با همه در این زمینه تامل داشته ، اما ترجیح دادم چه قبل بازی وچه بعد بازی آرامش را به هم نزنم واحترام همه هم حفظ شود ، به نظرم باید در اینگونه بازی‌ها یک مدیریتی ما بازیکنان نسبت به رفتار وگفتارمان داشته باشیم که هم بنفع خودمان باشد وهم بنفع مجموعه تیم و نباید رفتار های نسنجیده بر مجموعه تیمی و شرایط پیرامونی تاثیر گذار باشد .

بازی با استقلال

بازی سخت ودشواری بود ،۳۰ دقیقه اول استقلالی‌ها خوب بودند و سعی کردند از آوراژ قدی خود درخط حمله استفاده کنند ولی تا لحظه به ثمر رسیدن گل ما چنین اجازه ای را ندادیم ، در صحنه گل هم از همان جایی ضربه خوردیم که در بازی های گذشته نیز بدین صورت درواز مان باز شده بود .

اخراج برهانی وبقیه داستان

به نظرم اگر این اتفاق نمی افتاد و بازی روند طبیعی خود را داشت ، بازی قشنگتری از دو تیم می دیدیم واز طرفی ما می توانستیم بهتر ازا ین کار کنیم چراکه با ۱۰ نفره شدن استقلال آنها در یک سوم دفاعی خود تمام روز نه‌ها را بستند وغیر از یکی دو مورد فرصت حضور در داخل محوطه جریمه بدست نیامد ، همچنین شوت کریمیان نیز با واکنش رحمتی گل نشد .

تخلیه قوای بازیکنان وکیفیت بازی نیکمت نشینان

من این موضوع را قبول دارم که هیچ تیمی نمی تواند با ۱۱ و۱۲ نفر یک لیگ ماراتن گونه را با راندمان بالا به پایان برساند ،اما بچه‌ها واقعا با تلاش مضاعف تا اینجای کار

پابپای دیگر مدعیان آمده اند، رقیبانی که اگر نگویم یک تیم هم روی نیمکت دارند حداقل نصف تیم دارند ، به نظر خودم ما باید بخاطر سیستم دفاعی حریف جواد کاظمیان را زودتر وارد بازی می کردیم تا با استفاده از سرعت این بازیکن ارایش دفاعی آنها را به هم بزنیم ، همان کاری که محمد ابراهیمی از سمت چپ انجام می داد ، با ز تاکید می کنم به نظر شخصی ام در این بازی جاناتان ریز نقش وتکنیکی شاید بهتر از هم وطن خود می توانست برای ما مفید واقع شود چرا که ما باید در کنار سانتر از کنارین در روی زمین نیز حریف را تحت فشار قرار می دادیم و جاناتان قابلیت های بیشتری در این زمینه دارد اما فرصت نبوده است تا داشته های خود را بروز دهد .

شانس قهرمانی

البته درست است ما دیدار فینال گونه ای را واگذار کردیم ولی اینراهم باید در نظر داشت که فوتبال است وهزار اما واگر، شاید همین اتفاقی که برای ما افتاد برای استقلال وسپاهان هم تجربه شود ، باید تمرکز بازیکنان را به حالت اول برگردانیم وامید به روز های اینده داشته باشیم .

الجیش قطر

ما ساعت ۴ بامداد یکشنبه تهران را به مقصد دوحه ترک خواهیم کرد و باید استراحت خوبی داشته باشیم تا قضیه پرواز هم روی بازیکنان تاثیر نگذارد ، البته باید خوشحال بود که حداقل پرواز مستقیم تهران ، دوحه گیر آمده ، به نظرم الجیش از الجزیره ضعیفتر وکم تجربه تر است وبازی با آنها سوای بازی لیگ خواهد بود ، بازی های لیگ خصوصا در هفته های پایانی پر از استرس وفشار است ، امید وارم با توجه به ۳ امتیاز بازی با الجزیره با آرامش بیشتری وارد میدان شویم وبازی خوب ونتیجه مطلوبی هم بدست آوریم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391