برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصرتی: در تراکتور معجزه را به‌عینه دیدم

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۲ — گل

خستگی هم بی‌تاثیر نیست. پرواز‌هایی که برای ما می‌گیرند ساعت ۳ صبح است یا ۴ صبح همین امر باعث می‌شود که یک روز تا دو روز را از دست بدهیم و خواب‌مان به هم بریزد

محمد نصرتی

تراکتورسازی این روزها برنامه شلوغ و فشرده‌ای دارد. الجزیره، استقلال، الجیش و حالا هم سپاهان. محمد نصرتی اعتقاد دارد این فشردگی روی کار تیم تاثیر گذاشته اما با این حال از نتایجی که به دست آمده راضی است. آن‌قدر راضی که این نتایج را یک معجزه می‌داند. گفتگوی مدافع باتجربه تراکتور را با سایت گل بخوانید.

بازی با الجیش چطور بود؟

بازی خوبی را شروع کردیم. آن‌ها چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند اما بعدش کنترل بازی را در دست گرفتیم. اصلاَ فکر نمی‌کردیم که گل بخوریم. بازیکن‌های ما برای گلزنی باز شده بودند که گل خوردیم و نیمه اول ۱-۱تمام شد. اما بعد از آن گل دوم را زدیم که بعد از آن داور نامردی کرد و پنالتی را به ناحق گرفت که خیلی تاثیرگذار بود در نتیجه بازی و‌‌ همان گلی که پنالتی زدند به آن‌ها اعتماد به نفس داد. تیم ما هم خسته بود و فشار زیادی روی ما بود. اکثر بازیکن‌های ما ۹۰دقیقه‌ای بازی می‌کنند و آن‌ها بازی را ۳-۲کردند اما خدا همان‌طور که جای حق نشسته است کمک کرد وما توانستیم بازی را ۳-۳کنیم و دست خالی برنگردی.

داوری چطور بود؟

داوری ضعیف بود و می‌توانست خیلی بهتر باشد. باور کنید در یک صحنه باید به خود من کارت نشان می‌داد اما این کار را نکرد چون فکر کنم به خاطر آن پنالتی عذاب وجدان داشت.

فاز دفاعی تیم ضعیف است یا شما در دفاع بد کار کردید؟

ما در لیگ دومین یا سومین خط دفاعی هستیم اما توجه کنید تیمی مثل استقلال ارنج ثابتی داشته است و برای همین هم به مشکل نخوردند. اما ما تا اینجای کار سه تا گلر عوض کردیم اگرچه هر سه تای آن‌ها در برهه‌ای از زمان خوب کار کردند اما خبهمین امر باعث نا‌هماهنگی می‌شود. میانگین قدی تیم ما هم پایین است و خیلی از گل‌هایی که خوردیم روی هوا بوده است. البته حق با شما هم هست تیم مادر سازمان دفاعی مشکل دارد و به نوعی ۴نفره دفاع می‌کنیم و به اصطلاح از جلو دفاع نمی‌کنیم. به طور مثال در گل اولی که ما خوردیم ۳ به ۲ شدیم و اگر حتی ۳ به ۳ بودیم آن گل را نمی‌خوردیم. خستگی هم بی‌تاثیر نیست. پرواز‌هایی که برای ما می‌گیرند ساعت ۳ صبح است یا ۴ صبح همین امر باعث می‌شود که یک روز تا دو روز را از دست بدهیم و خواب‌مان به هم بریزد. در همین بازیبعد از پایان بازی دهنوی غش کرد در حالی که ۶۰دقیقه هم بیشتر بازی نکرده بود و در بازی قبلی هم ۶۰دقیقه بازی کرده بود. ما هر ۴ روز یک بار بازی می‌کنیم و این خیلی به ضرر ماست.

از بازی این هفته با سپاهان بگو.

خدا را شکر برای این بازی چند روز فرصت بیشتری داریم که استراحت کنیم. بازی سرنوشت‌سازی است. هم برای ما و هم سپاهان خیلی مهم است و اگر ببازیم قهرمانی را باید فراموش کنیم.

جایگاه نهایی تراکتور؟

امسال من این جایگاهی را که داریم یک معجزه می‌دانم. معجزه که فقط شکافته شدن آب دریا نیست! من در این تیم به وضوح معجزه را دیدم. با این مشکلاتی که ما داشتیم همین که تیم تا اینجا هم آمد لطف خدا و حمایت مردم بوده است و خدا به دل مردم نگاه کرده است. اما ما همه تلاش خود را می‌کنیم که با کسب عنوان قهرمانی بتوانیم مردم را شاد کنیم و معجزه را کامل کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391