برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران‌زاده:تجربه شد که دیگر با دلم تصمیم نگیرم!

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۹ — فارس

مدافع تیم استقلال می‌گوید: از هواداران استقلال عذر خواهی می کنم و دوست نداشتم چنین اتفاقی بیفتد.

حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده فعلا حق حضور در تمرینات تیم استقلال را ندارد. این بازیکن که در جریان بازی با العین به زمین نرفت و ناراحتی اش را به این شکل نشان داد فعلا با جریمه انضباطی باشگاه روبرو شده است.

عمران زاده در گفت و گویی در خصوص اتفاقات پس از بازی با العین امارات صحبت هایی را انجام داده که در زیر می خوانید:

کجا هستی؟

در حال رفتن به شمال!

چرا شمال؟

چند وقتی است خانواده ام را ندیدم و خیلی دلم برایشان تنگ شده است. همه جوره تحت فشار هستم.

فعلا که نمی توانی در تمرینات شرکت کنی؟

از من راجع به گل و گیاه و این جور چیزها سوال بپرس!

نمی شود که؟

می خواهم حداقل چند روز به این فوتبال فکر نکنم. فقط این را حتما بنویس که از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم. آن روز اعصابم خیلی خراب بود و فشارم افتاد. هرگز دوست نداشتم چنین اتفاقی بیفتد.

کارت درست بود؟

شما هم مدام سوال فوتبالی بپرس! گفتم که فشار زیادی را تحمل می کردم. هیچ وقت برای استقلال کوتاهی نکردم. همیشه سرم را جلوی توپ گذاشتم.شما خودتان را جای من بگذارید. بعد از آن همه اتفاقی که بعد از بازی با الریان افتاد طبیعی بود که فشار زیادی را تحمل کنم.

فکر می کنی آخر این قضیه چه می شود؟

تکلیف من را باشگاه مشخص می کند. هر اتفاقی بیفتد خیر است.حتما حکمت و مصلحتی در کار است.فعلا که در خدمت خانواده هستم و می خواهم با آنها باشم. امیدوارم مردم و هواداران استقلال هم سال خوبی داشته باشند.

تو که سال خوبی نداشتی...

سال ۹۱ از لحاظ فوتبالی سال خوبی برایم نبود. خدا را شکر که تنم سالم است و خانواده ام سلامت هستند.امسال خیلی ضرر کردم.چوب دلم را خوردم.این برایم تجربه شد که حرف های دیگران را گوش بدهم و با احساس تصمیم نگیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391