برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سه‌شنبه، رسیدگی به پرونده بنگر

یکشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۵ — ایسنا

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس از رسیدگی به پرونده محسن بنگر در نخستین جلسه کمیته انضباطی خبر داد.

محسن بنگر

محمود سالارکیا در گفت‌وگویی اظهار کرد: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز سه‌شنبه تشکیل خواهد شد و قرار است در این جلسه به موضوع محسن بنگر هم پرداخته شود. البته مسلم است که این بازیکن به بازی با ذوب‌آهن نمی‌رسد. در هر حال از کمیته انضباطی خواسته‌ایم با در نظر گرفتن جمیع شرایط و اتفاقاتی که در ورزشگاه روی داد و روی بازیکن تاثیرگذار بود، موضوع را بررسی و حکم خود را صادر کند.

وی همچنین درباره عملکرد کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: باشگاه فرهنگی - ورزشی پرسپولیس در زمره باشگاه‌هایی است که نسبت به مسائل انضباطی و اخلاقی اعضای تیم‌های ورزشی خود به ویژه فوتبال حساس است. کمیته انضباطی باشگاه مسئولیت‌های مختلفی دارد که یکی از آنها تشکیل پرونده انضباطی و اخلاقی برای اعضای تیم‌هاست. این اقدام در حال انجام است. کمیته برای هر موردی تشکیل جلسه نمی‌دهد اما موارد در پرونده هر فرد ثبت شده و در پایان فصل بر اساس آنها تصمیم‌گیری می‌شود. در این پرونده‌ها هم اقدامات مثبت و هم موارد منفی وجود خواهد داشت.

سالارکیا خاطرنشان کرد: مبانی اخلاقی برای باشگاه پرسپولیس مهم است. محتوای این پرونده‌ها در جریان تمدید قرارداد اعضای تیم‌های ورزشی پرسپولیس هم لحاظ می‌شود و در آینده تعیین کننده خواهد بود. حتی هنگام تسویه حساب با بازیکنان هم به این موارد دقت می‌شود.

وی افزود: کمیته انضباطی در کنار همه اینها حافظ منافع بازیکنان هم خواهد بود اما رسالت اصلی کمک به برقراری نظم و انضباط و حفاظت از منافع باشگاه است. به عنوان مثال وقتی یک بازیکن به شکل غیرضروری مرتکب خطا یا تخلفی می‌شود که تیم از حضورش محروم می‌شود، به ضرر باشگاه است و رفتار حرفه‌ای این است که باشگاه روی این مسائل حساس باشد و بر همین اساس بود که چندی پیش احکامی داشتیم که با تائید مدیرعامل اعلام شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391