برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسپورت جباری ضبط شد !

جمعه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۵ — گل

پاسپورت مجتبی جباری ستاره استقلال در فرودگاه امام ضبط شد

مجتبی جباری

اتفاقی که مجتبی از رخ دادنش می ترسید ، به وقوع پیوست و پاسپورت این بازیکن به دلیل بدهکاری مالیاتی ضبط شد.

حتما به خاطر دارید که جباری بعد از اعلام اداره مالیات مبنی بر بدهکاری مالیات در تمرین حاضر نشد اما باشگاه به او این اطمینان و قول را داد که بدهکاری او را خواهد پرداخت . با این حال کاری که معاونان فتح الله زاده انجام داده اند ، گذاشتن یک چک وثیقه در اداره مالیات بود . چیزی که بدهی را از دوش مجتبی برنداشت و بنابراین ، او در فرودگاه امام پاسپورت خود را در اختیار ماموران معذور قرار داد تا برای سفر تیم ملی به کویت وضعیت نامشخصی داشته باشد.

مبلغ بدهی مالیاتی جباری ۱۴۰ میلیون تومان است که طبق قرارداد باشگاه استقلال مسئول پرداخت آن است اما آنها این کار را انجام نداده اند تا جباری در آستانه بازی حساس با صبا دوباره یه صرافت عدم حضور درتمرین بیفتد.

جباری که بسیار عصبانی است در این باره می گوید: چون فعلا با باشگاه سفر خارجی نداریم آنها با من کاری ندارند، درحالیکه من به خاطر حسایت بازی الریان و اهمیت آن پا روی تصمیم که گرفته بودم گذاشتم و با تیم به قطر رفتم . من بسیار روی این موضوع تاکید داشتم که باشگاه مالیات را پرداخت کند اما متاسفاته این اتفاق نیفتاد . من در حال حاضر ممنوع الخروج هستم و این داستانی بود که البته برای من قابل پیش بینی بود ولی من روی حرف آقایان و قول شان حساب کرده بودم.

جباری می گوید: از فردا من باید دنبال جورکردن پول و پرداخت بدهی و آزاد کردن پاسپورتم باشم.

آنطور که جباری می گوید در باشگاه استقلال کسی وجود ندارد که بخواهد پیگیر این چیزها باشد! آیا او دوباره حضور در تمرینات را تحریم خواهد کرد؟ جباری جوابی در این مورد ندارد اما ظاهرا چاره دیگری برای او باقی نمانده .
مشکل مالیاتی چیزی است که چند بازیکن دیگر باشگاه استقلال هم با آن دست به گریبانند . اما شاید این فقط جباری است که شجاعت طرح این مشکل را در عرصه عمومی دارد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391