برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقوی: سایپا به خودش باخت نه پرسپولیس

پنجشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۸ — فارس

سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: اگر واقع‌بین باشیم امروز ما به خودمان باختیم نه پرسپولیس.

مجتبی تقوی

مجتبی تقوی پس از شکست ۴ بر یک سایپا برابر تیم پرسپولیس به شرایط بازی اشاره کرد و گفت: نیمه اول اصلا عملکرد قابل دفاعی نداشتیم و بسیار بد ظاهر شدیم. در یک ربع اول خواب بودیم و تلنگر زیادی خوردیم تا بیدار سویم، اما نیم دوم بهتر شدیم، اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: به لحاظ تاکتیکی تیم ما مقابل پرسپولیس در برخی از بخش‌ها ضعف داشت و در خیلی از بخش‌ها ضعیف کار کردیم.امروز یکی از بدترین روزهای سایپا و زندگی ورزشی ام بود.

امیدوارم تا ۲ هفته باقی مانده تا پایان سال جبران کنیم، چون امروز اصلا خوب نبودیم. تبریک می گویم به پرسپولیسی اگر واقع بینانه نگاه کنیم ما به خودمان باخیتم نه پرسپولیس، چون خوب نبودیم.نبود بازیکنان با تجربه سایپا تاثیر زیادی داشت.امیدوارم در بازی های آینده با ثبات تر و محکم‌تر و بهتر بازی کنیم. فوتبال مثل درس زندگی است روزی که می‌بازید نباید زیاد ناامید شوید و روزی هم که می برید نباید مغرور شد.بازیکنانم اصلا خوب نبودند و حتما با آنها برخورد خواهم کرد.

سرمربی سایپا درباره بخشیده شدن یحیی گل محمدی از سوی فدراسیون فونبال خاطر نشان کرد: نظر خاصی در مورد بخشیده شدن گل محمدی نداریم و من نمی توانم اظهار نظر کنم که چرا محروم شد و چرا بخشیده شد؟

اما یک حرف در مورد داوری بازی دارم و آن این است که اتفاقی که در نیمه دوم رخ افتاد و ما ۳ بر یک عقب بودیم اگر پنالتی را برای ما می گرفتند شاید شرایط بازی تغییر می کرد.من نمی دانم که آن صحنه پنالتی بود یا نه اما من فکر می کنم که پنالتی بود و اگر گل می‌شد شریط بازی تغییر می کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391