برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: مقابل پرسپولیس به جز اکباتان در هیچ ورزشگاهی بازی نمی‌کنیم

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۴ — فارس

مدیر عامل باشگاه راه‌آهن گفت:مقابل پرسپولیس به جز اکباتان در هیچ ورزشگاهی بازی نمی‌کنیم.

صادق رییسی کیا

صادق رئیسی کیا در فاصله دو هفته مانده به بازی راه‌آهن و پرسپولیس که گفته می‌شود قرار است در استادیوم تختی برگزار شود گفت: ما برابر استانداردهای ورزش حرفه‌ای و مقررات بین‌المللی روی حق میزبانی خودمان تاکید داریم و حاضر نیستیم در ورزشگاهی غیر از اکباتان با پرسپولیس بازی کنیم. این به هیچ وجه عادلانه نیست که یک تیم چند بازی خانگی خود را در ورزشگاه دیگری غیر از ورزشگاه خود برگزار کند. این اقدام نه تنها هزینه مالی برای اجاره ورزشگاه و سایر مسائل به باشگاه وارد می‌کند بلکه از نظر فنی و نتیجه گیری نیز به ضرر تیم است که باشگاه راه‌آهن حاضر به پذیرفتن این هزینه‌ها و خسارات نیست.

مدیر عامل باشگاه راه‌آهن معتقد است مطرح کردن مسائلی از قبیل امنیت مسابقه برای سلب حق میزبانی باشگاه‌ها، هیچ منطق ورزشی و فوتبالی‌ نداشته و سنخیتی با روحیه پهلوانی و عدالت در ورزش ندارد، او گفت: ما معتقدیم هیچ گونه مشکل واقعاً امنیتی برای برگزاری مسابقات وجود ندارد. مگر تماشاگری که در ورزشگاه آزادی یا تختی، بازی را به آرامی تماشا می‌کند در ورزشگاه اکباتان ناآرامی به وجود می‌آورد؟ به عقیده ما رفتار تماشاگران در همه ورزشگاه‌ها یکسان است و اگر همه متولیان مربوطه برگزاری مسابقات را خوب مدیریت کنند هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.

رئیسی‌کیا در پایان گفت: اگر قرار است تصمیماتی گرفته شود که هزینه‌ها و خسارات آن به باشگاه‌ها وارد آید، تصمیم‌گیرندگان، خودشان هم هزینه‌هایش را بپردازند، هم هزینه‌های مالی‌اش را بدهند و هم خسارت‌های فنی‌اش را جبران کنند. ما که با صرف هزینه‌های بسیار، استادیوم و امکانات برگزاری مسابقات را برای باشگاه خود تامین کرده‌ایم، به هیچ وجه حاضر به پرداخت هزینه‌های تصمیمات غیرعادلانه و غیر ورزشی نیستیم و روی حق خودمان ایستادگی می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391