برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلال رافخایی: قلب‌درد من به خاطر ملوان هم هست

پنجشنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۱۰ — گل

سیدجلال رافخایی بعد از گلزنی در بازی سایپا، حالا باید مقابل تیم علی دایی قرار بگیرد.

جلال رافخایی

مربی‌ای که به رافخایی اعتقاد محکمی داشت و او را به تیم ملی دعوت می‌کرد. با رافخایی بعد از آن تماس گرفتیم که همه می‌گفتند دچار ناراحتی قلبی شده...

خبر بیماری قلبی تو عجیب بود. واقعا چه اتفاقی افتاده؟

چند روز حالم خوب نبود و دردی را در قفسه سینه‌ام احساس می‌کردم که البته رو به بهبود است. خب، مسائل ملوان هم مزید بر علت شد چرا که این تیم را دوست دارم و به آن خیلی فکر می‌کنم. امروز هم مادر یکی از دوستان صمیمی‌ام فوت کرد و بیشتر ناراحتم... به هر حال الان بهتر هستم و مسئله‌ای نیست.

با هرکدام از بازیکنان ملوان که حرف می‌زنیم از شرایط بد مالی می‌گوید. اما مگر این چیز تازه‌ای است؟ ملوان همیشه بی‌پول بوده...

الان که گفته‌اند همه مشکل‌ها خدا را شکر رو به بهبود است. با آقای درودگر هم که حرف زدم گفتند دارد بهار می‌شود! ظاهرا قبل از این بازی یا قبل از عید بخشی از قراردادمان را می‌دهند.

علت عدم نتیجه‌گیری‌تان چیست؟

خب علاوه بر مشکلات مالی باید بگویم مشکل فنی هم داشته‌ایم. خود ما بازیکنان هم بی‌تاثیر نبوده‌ایم که بعضی از تاکتیک‌ها را اجرا نکردیم... آقای هدایتی هم در امور مالی بی‌تقصیر نبودند اما در مجموع الان همه چیز رو به بهبود است و امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی بیفتد.

با این شرایط باز هم بازیکنان بزرگی مثل جلال حسینی به تیم ملوان برمی‌گردند؟

بله. ملوان تیم بزرگی است و بازی کردن در آن افتخار است. برای همین مشکلات مالی باعث نمی‌شود کسی نخواهد در ملوان باشد.

جایگاه نهایی ملوان؟

ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. ۵ تا بازی داریم که باید با سربلندی بگذرانیم و فکر کنم به یک رتبه تک‌رقمی برسیم.

بعد از علی دایی کمتر در تیم ملی بوده‌ای اما ظاهرا امسال در اردوی بعدی هم هستی؟

شاید یک‌خرده به من کم‌لطفی شده. من نمی‌توانم داد و بیداد کنم که چرا بازی نمی‌کنم. ما بازیکن هستیم و تابع دستورات کادر فنی. فقط باید تلاش کنیم ولی دوست دارم که در تیم ملی باشم و به تیم کشورم کمک کنم. چون با توجه به شرایطی که دارم این را در خود می‌بینم.

اگر پنالتی‌ها را حذف کنیم تو آقای گل نیستی. این را می‌دانستی؟

پنالتی زدن یک مهارت است. کار ساده‌ای هم نیست. از آنجایی که موقع پنالتی همه انتظار گل دارند، همین استرس باعث می‌شود خراب کنی. پس کار ساده‌ای نیست. بعضی‌ها هم کم‌لطف هستند... به هرحال این هم قسمت من بوده. این‌که بعضی از گل‌هایم را از نقطه پنالتی بزنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391