برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رغبتی: از سازمان لیگ و حرفه‌ای شدن باشگاه‌ها حمایت می‌کنیم

شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۴ — فارس

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان در جلسه با سرپرست سازمان لیگ گفت: از حرفه‌ای شدن باشگاه‌ها و سازمان لیگ حمایت می‌کنیم.

مهدی تاج

علی رغبتی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان عضو اسبق کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال امروز عصر در سازمان لیگ با مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که به مدت ۳ ساعت در دفتر مهدی تاج برگزار شد، علی کاظمی دبیر، محمدرضا کسرایی مدیر روابط بین الملل، سهیل مهدی کارشناس کمیته صدور مجوز حرفه ای و حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حضور داشتند.

رغبتی در این نشست اظهار داشت: در حال تدوین آئین نامه استانداردهای ورزش حرفه‌ای در ۶ رشته ورزشی پرطرفدار فوتبال، والیبال، بسکتبال، سواری کاری، تنیس و اتومبیرانی هستیم. به همین دلیل هم نشستی با مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ برگزار کردیم تا از تجارب آنها استفاده کنیم. می‌خواهیم سازمان لیگ و فدراسیون‌ فوتبال الگوی دیگر فدراسیون‌ها در ورزش حرفه‌ای شوند.

وی افزود: نظام جامع باشگاهداری در فوتبال تدوین شده و در کمیسیون فرهنگی مجلس تحت بررسی است که اگر تصویب شود می‌تواند به خصوصی سازی و حرفه‌ای شدن ورزش ایران کمک شایانی نماید.

رغبتی تصریح کرد: الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حرفه‌ای شدن فوتبال ایران بسیار مفید بود و وظیفه ذاتی ما حمایت از باشگاه‌هایی است که در مسیر حرفه‌ای شدن قدم برمی دارند. برای ماندن در سطح اول فوتبال آسیا باید به روز و پیشرو باشیم و به جای مقابله با وضعیت جدید باید خلق آینده را پیش بگیریم. به قول خواجه نظام المک مقابل تاریکی باید شمع روشن کنیم نه شمشیر بکشیم.

رغبتی در مورد رابطه اش با سازمان لیگ گفت: رابطه تنگاتنگ و صمیمانه‌ای با سازمان لیگ داریم و تلاش می‌کنیم رابطه برنده با سازمان لیگ داشته باشیم و بتوانیم تجارب و دانش انباشت شده در وزارت ورزش را به سازمان لیگ منتقل کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391