برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاه منصوری:راه آهن یک ریال هم بدهی ندارد

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۵ — ایسنا

مشاور حقوقی باشگاه راه آهن اعلام کرد این باشگاه یک ریال بدهی هم ندارد.

سایت باشگاه راه‌آهن اعلام کرد: چند روز قبل کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال لیست باشگاههایی که بدهی دارند را اعلام کرد که نام باشگاه راه‌آهن نیز در این لیست وجود داشت. این در حالی است که وقتی باشگاه به مالکان جدید واگذار شد یکی از شروط مالکان جدید برای خرید باشگاه، تسویه حساب با طلبکاران بود و این کار انجام شد. بعد از آن هم باشگاه راه‌آهن تمام تعهدات خود را به موقع انجام داده و به هیچ فرد و نهادی بدهکار نیست.

رضا شاه‌منصوری مشاور حقوقی باشگاه راه‌آهن در این رابطه گفت: پس از واگذاری مالکیت باشگاه در سال ۹۱-۹۲ به مالکین جدید طبیعتاً تعهدات مالی و حقوقی نیز به مدیریت جدید الحاق شد. لیست بلند بالایی از طلبکاران تهیه شد؛ طلبکارانی که طلب برخی از آنان به موجب رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال استوار گردیده بود و بعضی دیگر طلبشان از باشگاه بواسطه قرائن مثبته و مسلم الوجود. مدیریت جدید باشگاه پرداخت دیون به طلبکاران را در حالی آغاز کرد که به موازات این موضوع با مشکلات دیگری نیز دست و پنجه نرم می کرد. مواردی از قبیل جابجایی و نقل و انتقال ساختمان ستادی باشگاه در دو مرحله ،انجام تشریفات قانونی و حقوقی انتقال مالکیت در مراجع ذی صلاح و... با همه این اوصاف در نهایت برائت ذمه از کلیه طلبکاران حادث گردید.

وی ادامه داد: علی رغم انتظار باشگاه که خواستار تشویق در این خصوص بود، متاسفانه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هفته گذشته با اعلام اسامی باشگاه های بدهکار نام باشگاه راه آهن را نیز به عنوان یکی از باشگاه‌های بدهکار به میان آورد و از این بدتراعلام این موضوع در رسانه های گروهی و جراید کثیر الانتشار بود که باعث لطمه زدن به اعتبار باشگاه شد و تمام زحمات مدیران باشگاه را زیر سوال برد. بعد از این اقدام دایره حقوقی باشگاه راه آهن کلیه اسناد مبین پرداخت بدهی را به کمیته انضباطی ابراز کرد که بنابر اسناد و ادله موجود باید بگویم باشگاه راه آهن یک ریال هم بدهی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391