برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیار رحمانی: آقای کعبی از حرفهایت پشیمان می شوی

سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۹ — گل

من فقط می خندم و حرفی ندارم ...باشگاه گفته جواب. ندهم چون مشکل ساز و حاشیه ساز شده است و حسین آقا(فرکی) هم گفتند فعلاَ سکوت کن تا خود باشگاه پیگیری کند.

بختیار   رحمانی

بختیار رحمانی از صحبت های حسین کعبی دلخور است . دلخور بابت فحشی که خورده و حرف هایی که شنیده ...
اوضاع احوال تیم چطور است؟
همه چیز خوب است. باخت را به نفت فراموش کردیم و به آینده فکر می کنیم تا بتوانیم در لیگ به جایگاه خوبی برسیم.
مشکلت با کعبی به کجا رسید؟
من فقط می خندم و حرفی ندارم ...باشگاه گفته جواب. ندهم چون مشکل ساز و حاشیه ساز شده است و حسین آقا(فرکی) هم گفتند فعلاَ سکوت کن تا خود باشگاه پیگیری کند.
اما کعبی گفته بهتر است به خوانندگی ات برسی؟
من نمیخواهم جواب بدهم فقط می توانم بگویم خوب است که من شغل دوم دارم .تو چی اقای کعبی شغل دومت چیست؟!!!
خوب چیست؟
من نمی خواهم چیزی در این مورد بگویم خودش بهتر می داند...البته ایشان در مصاحبه هایش گفته من به علی کریمی حرف زدم آخه من چه حرفی باید بزنم من چند بار با آقای کریمی بازی کردم اما هیچ برخوردی نداشتم و صحبتی نشده می توانید از خود ایشان بپرسید. علی کریمی آدم باشخصیتی است و در ایران همه به او احترام می گذارند اما این آقای کعبی .
بگذریم . من فقط می خندم به حرفهای کعبی..
اما سجاد مشکل پور هم گفته است فحش دادی؟
اولاَ مگر سجاد نوچه کعبی است که مصاحبه می‌کند ؟دوماَ او اصلاَ در حدی نیست که مصاحبه کنی. به او پیغام می دهم که سجاد جان بهتر است این کار را نکنی .
این مشکلی بین من و حسین کعبی است و به کسی ربطی ندارد.من برای چی باید فحش بدهم من تا کسی به من کاری نداشته باشد کاری ندارم.
حرف خاصی ندارید؟
این را حتماَ بنویسید که آقای کعبی از حرفهایت پشیمان می شوی.... من نمی توانم زیاد حرف بزنم در این مورد چون باشگاه از من اینطور خواسته و قرار شده پیگیری کند اما اگر پیگیری نکند آنوقت با شما در این مورد مفصل حرف می زنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391