برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید در تهران

سه‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۱۸ — گل

مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید فردا به تهران خواهد آمد تا درصورت فرآهم بودن شرایط توافقات نهائی را برای پذیرش هنرجو را انجام دهد.

امتیاز پذیرش هنرجو از سوی مدارس پایه‌ی رئال مادرید در ایران به صورت انحصاری به یک تاجر ایرانی به نام سحرخیز واگذار شده است تا با عاملیت باشگاه پرسپولیس این امر صورت پذیرد و متقاضیان به مدرسه‌ی فوتبال رئال مادرید فرستاده شوند.

فردا مسئول مدارس پایه‌ی رئال مادرید که امشب به تهران آمده ، از تمرین پرسپولیس بازدید خواهند کرد تا ضمن بررسی تمرینات این تیم امکانات ورزشگاه درفشی‌فر و امام‌رضا بازدید کنند. پس از این مذاکرات با رویانیان انجام خواهد شد و در صورت انجام توافقات نهائی، این نمایندگی با عاملیت باشگاه پرسپولیس به ثبت خواهد رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391