برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ رضاییان به ادعاهای سرمربی اخراجی صنعت نفت

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۹ — ایسنا

عضو هیات مدیره‌ی نفت آبادان می‌گوید هیچ گاه به دنبال کنار زدن فیروزی نبوده است و همواره از او دفاع می‌کرده است.

تیم صنعت نفت آبادان

مسعود رضائیان، درباره‌ی برکنار علی فیروزی از سمت سرمربی‌گری نفت ابادان گفت: بعد از بازی دیروز نفت آبادان برابر سایپا، هیات مدیره باشگاه جلسه گذاشت و با نظر اکثریت اعضا، باشگاه از ادامه همکاری با فیروزی صرف نظرکرد.

او در ادامه افزود: تصور کنید در یک مسابقه میان قایق‌هایی که چندین نفر در آنها مشغول پارو زدن هستند، یکی از پاروزنان این کار را انجام ندهد. بالتبع آن قایق عقب می‌افتد. حال تصور کنید یکی از این پاروزنان مخالف سایر پاروزنان پارو بزند، قایق قطعا به دور خودش خواهد چرخید. در نفت هم همین ماجرا در حال اتفاق بود و بیشتر در این باره صحبت نمی‌کنم و از همین مثالم همه ماجرا را خودتان حدس بزنید.

عضو هیات مدیر نفت آبادان درباره‌ی ماجرای عبدالله ویسی گفت: مشاهده می‌شد تیم ما با وجود شایستگی مربیانش در وضعیت مناسبی نیست و می‌خواستیم کمک کنیم و یک نفر را به تیم اضافه کنیم. عبدلله ویسی خودش خوزستانی است و می‌خواست برای ما رایگان کار کند و طبق صحبت‌های خودش فیروزی را هم خیلی دوست داشت. ما هم خواستیم به صورت دموکراتیک از خود فیروزی در این‌باره نظرخواهی کنیم و ایشان به ما گفت بگذارید فکر کنم و سپس پاسخ می‌دهم. دقیقا ۲۳ ساعت بعد ایشان اعلام کرد به دلایلی مخالف است که من دلایل ایشان را نمی‌گویم و اگر خواست در این‌باره خودش صحبت کند. با این حال قبول دارم که ایشان تمرکز برای ادامه کار نداشت.

او در پاسخ به این صحبت که فیروزی مدعی است او و گودرزی از ابتدا با وی رابطه‌ی خوبی نداشته و به دنبال شکست تیمش بوده‌اید گفت: بله ما کارهای زیاد کردیم تا نبریم! مثلا در این وضعیت مالی کشور و باشگاه‌ها بعد از پیروزی برابر فولاد چهار میلیون تومان پاداش به هر بازیکن دادیم. ما کی جلوی تمرین تیم را گرفتیم؟ اینکه ما پاداش دادیم نشانگر چیست؟ بروید از مربیان و سایر بازیکنان هم بپرسید. تیم ما وقتی ۱۲۰ دقیقه تمرین می‌کرده است، خوب طبیعتا صدای بازیکنان در می‌آید! ما هی چوقت در کار او دخالت نکردیم ولی بگذارید بگویم که تیم ما از بی تمرینی آسیب ندید، از فشار بالای تمرینات آسیب دید. چرا ایشان دراین باره صحبت نمی‌کند؟ من نمی‌گویم ۱۲۰ دقیقه تمرین بد است ولی من در این همه سال چنین چیزی را ندیده بودم. از سویی دیگر من اصلا هم رده‌ی آقایان بنادری و زارعی و صالحی نیستم که با آنها خصومت داشته باشم. من عضو علی البدل هستم و در جلسات عزل و نصب مربیان حاضر نیستم. به خود آقای فیروزی هم گفته بودم که اگر من موثر بودم حتماً روزی که ایشان آمده بود از او می‌پرسیدم که برنامه‌ات چیست؟ چه چیز متفاوتی از سایرین دارید؟ هزینه و ویژگی‌های‌تان چیست؟ با این حال ایشان آمد و من به نوبه‌ی خودم همیشه از او حمایت کردم. ایشان حرفهایی به من زده که من آنها را نخواهم گفت ولی از او می‌خواهم منصف باشد.

رضائیان در ادامه افزود: من در طول مدیریت‌هایم هیچگاه شمشیر نداشتم و همیشه سپر به دست بوده‌ام. من سپر ایشان هم بوده‌ام ولی ذهن افراد را نمی توانم عوض کنم. من هیچگاه خواهان آسیب به ایشان نبودم و نیستم و خودم هم عضوی از این شهر هستم و با آسیب به تیم خودم هم متضرر می‌شوم. چگونه بدنبال برکناری ایشان بوده‌ام؟ از آقای سراج و بازیکنان بپرسید که من با ایشان چه رفتاری داشتم؟ فیروزی قطعاً از آن خارجی‌ها بهتر و شایسته‌تر است ولی ایشان باید تمرکزش را حفظ می‌کرد و با عدم تمرکز همه چیزش را از دست داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391