برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: درباره عسگری روی حرفم هستم

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: درباره حرف‌هایی که در خصوص عسگری زدم روی حرفم هستم.

محمد رویانیان

محمد رویانیان پس از جلسه امروز اظهار داشت: من همیشه علاقه‌ای به اعتراض نداشتم و در خیلی از مواقع حتی حمایت خود را از فدراسیون و داوران هم داشتم، من مگر پارسال تیمم دوازدهم شد، اعتراضی به داوری داشتم؟ یا در نیم‌فصل اول که پرسپولیس نتیجه نمی‌گرفت مگر من اینطور اعتراض کردم؟ پس حتماً مواردی بوده که من باید از حق باشگاهم دفاع می‌کردم.

وی در پاسخ سؤالی که آیا هنوز هم بر سر حرفتان علیه عسگری رئیس کمیته داوران هستید یا خیر، گفت: بله من سر حرفم هستم و در این خصوص حرف‌های دیگری هم دارم که بماند برای بعد.

رویانیان درباره اظهارات علیپور نیز خاطرنشان کرد: آقای علیپور برای من قابل احترام است، اگر ایشان حرفی زده اصلاً من را تعلیق کند، اما دوست دارم ایشان همه چیز را بررسی کند، اگر من اعتراضی کردم حتماً اتفاقی افتاده، جالب نیست بدون برداشت حرف‌هایی را به زبان بیاورد. من همیشه معتقدم نباید دور داوران حصار بکشیم و آنها را از فوتبال جدا بدانیم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: من دوست ندارم علیه داوران جو منفی به وجود بیاید اما آنها را نباید از مربیان و بازیکنان جدا کنیم. باید طوری شود اگر مدیری اعتراض می‌کند موضع داوران طوری نباشد که فقط بخواهد خودش را توجیه کند و حرف‌های بر ضررش را جواب بدهد. با توجه به اینکه هیئت ‌مدیره نیز امروز حرف‌های من را شنید همه چیز به هفته آینده موکول شده تا ان‌شاءلله مسائل را ریزتر بررسی کنیم.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: ابتدا باید اعلام کنم من فردا برای حمایت تیم تراکتور به تبریز خواهم رفت و سپس با توجه به حضور گل‌محمدی در جلسه ان‌شاءلله بازیکنان ما با قدرت در بازی‌های آینده لیگ و جام حذفی به میدان می‌روند و کار خود را دنبال می‌کند. همیشه گفتم بازیکنان باید در مستطیل سبز تلاش کنند و کاری به برخی از اتفاق‌ها نداشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391