برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن روشن: مدیرعامل پرسپولیس باشگاه می‌سازد و مدیر عامل استقلال دنبال لقب است

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۷ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تا این آقایان هستند، کاری با استقلال ندارم چون هوادار تیم را یا می‌زنند یا تحویل پلیس می‌دهند.

حسن روشن

حسن روشن اظهار داشت: بازی های استقلال را نه نگاه می کنم و نه پیگیری. تا این آقایان هستند، کاری با استقلال ندارم و فقط برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. بزرگترین سرمایه باشگاه، تماشاگران هستند که آقایان یا تماشاگران تیم را می‌زنند، یا تحویل پلیس می‌دهند. یکی از هواداران استقلال در فرودگاه از مدیر عامل این تیم در مورد شرایط تیم سوال کرد که مدیرعامل باشگاه اول به او توهین کرده و بعد به حراست فرودگاه اعلام کردند و این بنده خدا را توقیف کرده‌اند و از کار زندگی‌اش افتاده است.

پیشکسوت تیم استقلال افزود: کجای دنیا مدیران با هواداران اینطور رفتار می‌کنند؟ اگر هوادار تیم مشکل داشته باشد، مدیر عامل باید کمکش کند تا مشکل او حل شود نه اینکه به حراست فرودگاه اعلام کند تا او را توقیف کنند و خودش به باکو برود. من فقط برای تیم استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم. هر کسی هم در استقلال باشد، برای ما فرقی نمی‌کند و فقط دوست داریم تیم‌مان موفق باشد.

وی با اشاره به وضعیت پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بزرگسالان خود را در مرحله دوم اهمیت قرار داده و اول می‌خواهد باشگاه را بسازد. وقتی به پیشکسوتان و تیم‌های پایه خودشان اهمیت می‌دهند، باشگاه پرسپولیس ساخته می‌شود. که رویانیان الان دارد همین کار را می‌کند. وقتی به تیم‌های پایه اهمیت می‌دهند، غیرت و تعصب هم کنار تیم می‌آید و نتیجه هم می‌گیرند.

وی ادامه داد: پرسپولیس اگر امسال در لیگ، بیستم هم شود، برای مدیرانش مهم نیست چرا که درست کردن باشگاه کار اصلی آنها در حال حاضر است و تلاش می‌کنند تا اول باشگاه خود را بسازند. پرسپولیس در این رابطه از استقلال جلوتر است چرا که پیشکسوتان خودشان را سازماندهی کرده‌اند و سهام به آنها داده‌اند و تشکیلات بسیار خوبی برای آنها درست کرده‌اند. الان پیشکسوتان پرسپولیس بیمه هستند و وقتی چنین کارهایی انجام می‌شود، نسل جدید هم می‌فهمد که باشگاه برای کسانی که در این تیم زحمت می‌کشند، ارزش قائل است.

وی تصریح کرد: در باشگاه استقلال چنین تشکیلاتی وجود ندارد و خود مدیر عامل ۲-۳ نفر از بازیکنان قدیمی را برده و کمیته پیشکسوتان را تشکیل داده است. در واقع آنها توسط پیشکسوتان استقلال انتخاب نشده‌اند بلکه توسط شخص مدیر عامل انتصاب شده‌اند تا در کمیته پیشکسوتان باشند اما نمی‌دانم قرار است چکار کنند چون اینها (مدیران استقلال) برنامه ندارند و دنبال اسم و رسم و لقب برای خودشان هستند نه اینکه کار اصولی و زیر‌بنایی برای تشکیل باشگاه انجام دهند.

روشن در مورد عملکرد رویانیان توضیح داد: به نظر من رویانیان دارد در پرسپولیس یک کار ماندگار انجام می‌دهد و اگر فردا هم او عوض شود و دیگر در باشگاه پرسپولیس نباشد، عیبی ندارد. اینطوری باشگاه درست می‌کنند و کارهای اصولی و زیر‌بنایی انجام می‌دهند اگر هم امسال در لیگ مقام نیاورند، عیبی ندارد چون برای مدیران پرسپولیس تشکیل باشگاه پرسپولیس مهم است.

حسن روشن در پایان گفت: پرسپولیس الان ۳۰ بازیکن جوان خود را به برزیل فرستاده تا آموزش ببینند و در آینده از آنها یک تیم خوب در می آید. پرسپولیس با این کارش دارد آینده تیم خودش را تضمین می‌کند تا به سمت باشگاه حرفه‌ای پیش برود. آنها با رئال مادرید و آث میلان در ارتباط هستند و همکاری دارند که این باعث پیشرفت پرسپولیس خواهد شد. مدیران استقلال هم به باشگاههای بزرگ دنیا می‌روند اما فقط برای خودشان می‌روند تا اسم درکنند و لقب بگیرند؛ و دنبال کار ماندگار نیستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391