برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان ۲۰ میلیون تومان جریمه شد

سه‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۴ — ایسنا

رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، درباره شکایت دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال از رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اعلام شد.

محمد رویانیان

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در رای کمیته انضباطی آمده است: پس از شکایت دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال از محمد رویانیان، مدیرعامل پرسپولیس، به خاطر مصاحبه اش علیه دپارتمان داوری که در رسانه‌ها انعکاس داشته و با توجه به اینکه رویانیان، رئیس دپارتمان داوری را تبانی گر معرفی کرده، به داوران دیدار آلومینیوم و پرسپولیس اهانت کرده و اظهارات تحریک آمیزی علیه فدراسیون فوتبال مطرح کرده است، مدیر عامل پرسپولیس به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

همچنین به وی تذکر داده می شود که در اظهارات رسانه ای درباره مقامات فوتبال کشور، ضمن رعایت تعالیم اخلاقی دین مبین اسلام، هر گونه انتقاد یا شکایت مورد ادعایش را از طریق مبادی قانونی مرتبط با فدراسیون منعکس کند.

در صورت تکرار تخلفات فوق، تنبیهات شدیدتری از جمله معلق کردن فعالیت های مرتبط با فوتبال اعمال خواهد شد.

این رای براساس مقررات طی مدت یک هفته پس از ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391