برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: ساختن مدرسه فوتبال برای ما مهمتر از بازی با رئال مادرید است

پنجشنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۸ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به دنبال ایجاد مدارس فوتبال مشترک با رئال مادرید هستیم و آن را پیگیری می‌کنیم. بر همین اساس با مسوول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید پروتکل همکاری امضا کردیم.

محمد رویانیان

محمد رویانیان بعد از اتمام جلسه اش با خواکین، مسوول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید در خصوص این همکاری افزود: این فونداسیون شامل مدرسه رئال مادرید، امور مدارس، کمپ، آکادمی و وظیفه ارتباط با سایر کشورها را دارد. ما به دنبال ایجاد مدارس فوتبال مشترک با رئال مادرید هستیم و آن را پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: لازم به ذکر می‌دانم که بگویم علی‌رغم جوسازی رسانه‌های خارجی شوق و ذوق فوتبال در ایران وجود دارد و این نشان دهنده آرامش، اقتدار و امنیت ایران است و این نشان می‌دهد که در ایران شرایط درگیری وجود ندارد.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: ثبت شرکت کار خوبی بود و یک پروتکل با تیم رئال مادرید نوشتیم که ناظر بر سه اصل است؛ اول: تشکیل مدارس مشترک فوتبال پرسپولیس و رئال مادرید. دوم: فرستادن بازیکن پایه به رئال و سوم: سایر همکاری‌ها مثل اعزام مربی به دو طرف. من جا دارد که از آقایان؛ خواکین و خوزه تشکر کنم.

رویانیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این آقایان مهمان پرسپولیس هستند، گفت: آقایان مهمان SIS هستند و آمده‌اند تا با همکاری هم پرسپولیس را بسازیم. باید بگویم محور همکاری ما با رئال مادرید مدارس فوتبال پرسپولیس است و باز هم از فونداسیون رئال مادرید تشکر می‌کنم.

وی در خصوص زمان آغاز این فعالیت‌ها و اجرایی شدن آن گفت: باید از همین فردا به فکر اجرایی کردن باشیم.استیلی هم در این جا حضور دارد و البته آقایان خوزه و خواکین هم ایشان را به خاطر گلی که به آمریکا زد می‌شناسند. به هر حال امیدوارم اولین مدرسه را راه‌اندازی کنیم. با راه‌اندازی مدرسه می‌توانیم بازیکن یابی و استعدادیابی را در تمام شهرها انجام دهیم و از طریق بازیکن‌های تیم‌های پایه‌مان تیم بزرگسال‌مان را تشکیل دهیم و حتی بازیکنانی را انتقال دهیم و به فروش برسانیم. ما مشابه این قرارداد را با میلان هم داریم.

مدیر عامل سرخپوشان در پاسخ به اینکه آیا برنامه‌ای برای بازی دوستانه میان رئال و پرسپولیس وجود دارد یا خیر گفت: واقعیت این است که آرزوی من چنین چیزی نیست و در حال حاضر من چنین دغدغه‌ای ندارم. ساختن مدرسه فوتبال برای ما مهمتر از بازی با رئال مادرید است. در حال حاضر چنین چیزی دغدغه من نیست. ما باید زمانی با آن تیم‌ها بازی کنیم که دلار پایین باشد و خوش و خرم باشیم.

محمد رویانیان بعد از آن پیراهن‌های تیم پرسپولیس با نام‌های خوزه و خواکین را به مهمانانش داد و در حالی که می‌خندید خطاب به خوزه که شماره ۸ را به او داده بود، گفت: شماره ۸ ما بالاتر از بازیکن محبوب شماست و خوزه با دیدن شماره ۸ با خنده به رویانیان گفت: شماره ۸ رئال در دوران کودکی بازیکن محبوب من بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391