برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم فوتسال صبای قم ۳ بر صفر بازنده شد

چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۷ — فارس

پس از اتفاقات دیدار فوتسال تیم‌های صبای قم و ملی حفاری اهواز، کمیته انضباطی تیم صبا را ۳ بر صفر بازنده اعلام کرد.

در پی اتفاقات و درگیری‌های دیدار تیم‌های فوتسال صبای قم و ملی حفاری اهواز، کمیته انضباطی به شرح زیر حکمش را صادر کرد:

۱-مسعود ایازی با صدور قرار موقت تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم شد و روز دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۲ باید در کمیته انضباطی حاضر شود.

۲-محسن حسن زاده سرمربی، هادی بهرامی مربی، مصطفی وفایی تدارکات تیم صبای قم با صدور قرار موقت از همراهی تیم‌شان در مسابقات رسمی تا اطلاع ثانوی محروم هستند و به زودی به کمیته انضباطی احضار خواهند شد.

۳-محسن حسن زاده علاوه بند دو، بر سه جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۴-هادی بهرامی، مربی به پرداخت ۵ میلیون ریال و جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.

۵- با توجه به اینکه تخلفات اتفاق افتاده از سوی کادرفنی و هواداران و مربیان تیم صبا بوده و در طول بازی اعتراض‌های مکرری کادر فنی داشته‌اند و همچنین پرتاب بطری آب معدنی به داخل زمین از سوی هواداران به نیمکت مقابل جهت تضعیف روحیه تیم میهمان، کمیته انضباطی بر اساس ماده ۳۰ می‌تواند در مورد نتیجه مسابقات نیمه تمام، تعیین تکلیف کند و با استناد به همین ماده دیدار صبای قم و ملی حفاری اهواز ، سه بر صفر به سود تیم ملی حفاری اعلام می‌شود و تیم صبای به علت تخلفات گسترده هوادارانش یک جلسه از میزبانی محروم و به پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391