برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام صادقیان: احترام ماهینی واجب، ولی می‌بریمشان

دوشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۲ — گل

معتقدم هافبک دفاعی یعنی دعوا و دوندگی که به نظرم عشوری ۱۰ تای حقیقی می‌جنگد و می‌دود. ضمن اینکه حقیقی کند است و من به شخصه بازی عشوری را خیلی بیشتر از او قبول دارم

پیام صادقیان مصدوم است و مشخص نیست آیا به بازی با پرسپولیس می‌رسد یا نه. مهاجم جوان و ۲۰ ساله ذوب در این باره می‌گوید: «پایم سیاه شده و ورم کرده. تا یکی دو روز پیش نمی‌توانستم راه بروم. در تمرین ریکاوری بعد از بازی با داماش پایم پیچید و دیگر نتوانستم تمرین کنم. الان هم دکتر‌ها روی پایم کار می‌کنند و البته خود آقافرهاد که از نظر پزشکی هم استاد است و توانایی‌هایی دارد. کمی پایم بهتر شده و امیدوارم که بتوانم روبروی پرسپولیس بازی کنم.»

صادقیان درباره بازی می‌گوید: «بازی سختی پیش رو داریم. این بازی هم برای ما مشکل است و هم برای پرسپولیس. پرسپولیسی‌ها می‌دانند که ما از یک مربی بادانش استفاده می‌کنیم که از نظر فنی در ایران تک است. آن طرف پرسپولیس هم مربی خوبی دارد و آن‌ها هم مثل ما فوتبال بازی می‌کنند نه ضدفوتبال. همین موضوع باعث می‌شود بازی جذاب از آب دربیاید. خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس پرمهره است اما من معتقدم ذوب بهتر از پرسپولیس مهره دارد. ما هافبک‌هایی داریم که نه تنها پرسپولیس بلکه هیچ تیمی در ایران ندارد. به عنوان مثال سینا عشوری اندازه ۵ نفر می‌دود و چند سر و گردن بالا‌تر از رضا حقیقی است. یا فرشاد بهادرانی که خیلی خوب کار می‌کند و یک مهره تاثیرگذار است در تیم ما. معتقدم هافبک دفاعی یعنی دعوا و دوندگی که به نظرم عشوری ۱۰ تای حقیقی می‌جنگد و می‌دود. ضمن اینکه حقیقی کند است و من به شخصه بازی عشوری را خیلی بیشتر از او قبول دارم.»

صادقیان صحبت‌هایش را این‌گونه ادامه می‌دهد: «ما محسن مسلمان و قاسم حدادی‌فر را داریم که از بهترین پاسورهای ایران هستند. ضمن اینکه تجربه فرهادی و رجب‌زاده هم حتما به کارمان می‌آید. امیدوارم با این بازیکنان خوبی که داریم بتوانیم پرسپولیس را شکست بدهیم.»

شایعه شده صادقیان با پرسپولیس برای فصل بعد مذاکره کرده. مهاجم جوان ذوب می‌گوید: «مذاکره نکردم و این شایعات دروغ است. فکرم را گذاشته‌ام برای موفقیت ذوب و اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم فصل بعد هم در این تیم بمانم. از پرسپولیس کسی با من حرف نزده و واقعا نمی‌دانم این اخبار از کجا در آمده.»

صادقیان برای پرسپولیس این‌گونه کری می‌خواند. البته با کمک حرف‌های حسین ماهینی: «شنیدم ماهینی گفته با احترام به ذوب، می‌بری‌مشان. من هم می‌گویم با احترام به ماهینی، می‌بریم‌شان و پرسپولیس را شکست می‌دهیم. حالا که پرسپولیس ۳، ۴ بازی را برده دلیلی نمی‌شود که ما از پیش بازنده باشیم و همه شانس برد را به پرسپولیس بدهند. ما بازی رفت هم ۲- صفر جلو بودیم اما ما را ۹ نفره کردند تا در ‌‌نهایت شکست بخوریم.»

صادقیان درباره آب‌معدنی‌های اصفهان هم صحبت می‌کند: «پرسپولیسی‌ها آب معدنی بیاورند تا بهانه‌ای برای باخت نداشته باشند. به آن‌ها توصیه می‌کنم از سوپرمارکت‌های تهران آب معدنی بخرند و با خود به اصفهان بیاورند تا مشکلی از این بابت برایشان به وجود نیاید و بهانه‌ای نداشته باشند.»

صادقیان در پایان می‌گوید: «خوشبختانه با تغییر مدیرعامل ذوب‌آهن شرایط تیم ما بهتر شده. ما در چند ماه گذشته فقط یک بار مدیرعامل سابق کارخانه را دیدیم ولی مدیرعامل جدید را دو هفته اخیر چند بار دیده‌ایم. ما در بازی‌های گذشته بیشتر از ۵۰۰ تماشاگر نداشتیم ولی در بازی با داماش ۶هزارنفر به ورزشگاه آمدند. مدیرعامل کارخانه قول داده که قبل از عید هم قسمتی از پول بازیکنان پرداخته شود. باید از مدیرعامل جدید تشکر کنیم که اینقدر به فکر تیم و بازیکنان است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391