برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سجادی: برابری و برادری در مورد سرخابی‌ها رعایت می شود

چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۷ — شبستان

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت : این وزارتخانه هیچ گونه تبعیضی نسبت به حمایت مالی از پرسپولیس و استقلال قائل نیست.

حمید سجادی

حمید سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص اینکه گفته می شود وزارت ورزش بین استقلال و پرسپولیس تبعیض قائل می شود گفت: خیال مدیران استقلال و پرسپولیس راحت باشد ، آنها ما را می شناسند و وزیر ورزش وجوانان نیز تمامی جوانب اعم از برادری، برابری و مساوات را برای هر دو تیم به صورت عادلانه رعایت می کند.
وی در خصوص مشکلات مالی تیم های سرخابی به ویژه استقلال اظهار داشت: هم اکنون مشکلات مالی درتمامی عرصه های ورزش داریم وشرایطی ایجاد شده که بخشی از آن استکبار جهانی بر ما تحمیل کرده و باید در مسایل هزینه و کارهای بودجه صرفه جویی و برنامه ریزی داشته باشیم و اگر مدیریت در این اتفاقات مالی باشد به طور حتم سربلند از این شرایط عبور می کنیم و بین مردم جامعه نیز سربلند خواهیم بود.
وی تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان تفاوتی بین دو تیم قائل نیست و در راستای حل مشکلات پرسپولیس و استقلال تلاش می کنیم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش وجوانان در ادامه با اشاره به شرایط خصوصی سازی تیم های پرسپولیس واستقلال گفت: طبق مصوبه هیات دولت قراراست این خصوصی سازی از ابتدای سال ۹۳ شروع شود و تا پایان سال آینده می توانیم این شرایط را داشته باشیم.
وی افزود:طبق مصوبه هیات وزیران پرسپولیس و استقلال در لیست شرکت هایی هستندکه تا سال ۹۳ وقت دارند مقدمات واگذاری را آغاز کرده و در سال ۹۳ این واگذاری اعمال شود.
سجادی درخصوص ارزیابی عملکرد فدراسیون‌ها به خصوص فدراسیون فوتبال گفت: در پایان هر سال جدول شاخص‌ها وآمار و ارقام عملکرد فدراسیون‌ها مورد بررسی ونتایج آن مورد اظهارنظر نهایی قرار می گیرد.
وی در خصوص حساس شدن مردم نسبت به نتایج فوتبال ملی و اظهارنظر وزیر ورزش و جوانان گفت: همه دوست دارند که تیم ملی به جام جهانی برود ووزیر ورزش نظر عمومی مردم را مطرح کرده اند.
سجادی افزود:هیچ کس دوست نداشت که در جام جهانی فوتسال تایلند آن اتفاقات برای تیم ملی روی دهد و خیلی مسایل دیگر نیز برخلاف علاقه مردم بود و اکنون حتی در حال بنزین زدن و اقلام روزانه زندگی اولین سوال مردم طرح توقعات از فوتبال است که به ما ارایه می دهند.
وی ابراز امیدواری کرد که فوتبال بتواند شرایط مساعدتری در رقابت های بین المللی داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391