برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا:بنگر برای توضیحات و نوروزی برای جوابگویی به کمیته انضباطی می‌آیند

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۲ — فارس

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: محسن بنگر قرار است فردا در جلسه کمیته انضباطی برای توضیحات بیشتر بیاید.

محمود   سالار‌کیا

محمود سالارکیا در گفت‌وگو یی در خصوص جلسه فردای کمیته انضباطی اظهار داشت: در این جلسه قرار است به تخلفات در چند مدت گذشته طبق گزارش‌هایی که به دست ما رسیده رسیدگی شود.

وی افزود: در جلسه فردا، بنگر در خصوص توضیحات بیشتر به دلیل ناراحتی‌اش بابت اظهارات کادر فنی می‌آید اما هادی نوروزی باید در خصوص رفتارش در کمیته انضباطی پاسخگو باشد.

سالارکیا ادامه داد: به بازیکنان اعلام کردیم که از هر گونه اظهار نظر در خصوص کادر فنی با جدیت پرهیز کنند و فقط کار خود را دنبال کنند چون به صلاح تیم نیست اگر هم مسئولان باشگاه حرفی در مورد تیم زدند به عنوان پدر به فرزند بوده نه مسئله دیگری. خدای ناکرده اگر بخواهیم به هر بازیکنی اجازه دهیم که درباره همه چیز صحبت کند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خانواده پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و همه اعضا بدانند که برای این آرامش باید با یکدیگر کمک کنند. چون مدیرعامل باشگاه تا به امروز هر چه در توان داشته به معرض نمایش گذاشته تا بتواند آرامش را به تیم پرسپولیس تزریق کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391