برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: مثل بازی با سپاهان باشیم‌، رئال را می‌بریم! بارسایی‌ها بدسلیقه هستند

چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۲ — ایسنا

پرسپولیس با مسوول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید پروتکل همکاری امضا کرد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان پس از اتمام جلسه‌اش با خواکین، مسوول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید درباره این نشست گفت: از فونداسیون رئال مادرید در اینجا حاضر هستند که این فونداسیون شامل مدرسه رئال مادرید، امور مدارس، کمپ، آکادمی و وظیفه ارتباط با سایر کشورها را دارد. ما به دنبال ایجاد مدارس فوتبال مشترک با رئال مادرید هستیم و آن را پیگیری می‌کنیم. این آقایان قرار است امشب به اسپانیا برگردند. به هر حال ما با این آقایان در این جا توافق کرده‌ایم و این مسئله ثبت شد. آقایان از درفشی‌فر هم دیدار کردند. لازم به ذکر می‌دانم که بگویم علی‌رغم جوسازی رسانه‌های خارجی شوق و ذوق فوتبال در ایران وجود دارد و این نشان دهنده آرامش، اقتدار و امنیت ایران است و این نشان می‌دهد که در ایران شرایط درگیری وجود ندارد.

در همین هنگام رویانیان خطاب به خبرنگار ایسنا گفت: آقای اشرف آیا رئال مادرید در ایران ۳۰ میلیون طرفدار دارد؟ که خبرنگار ایسنا خطاب به رویانیان گفت: بارسلونا تیم بهتری است و رویانیان در حالی که می‌خندید گفت: بارسایی‌ها بدسلیقه هستند. حداقل از بد روزگار من خودم رئالی هستم.

او ادامه داد: سفر خوب و کوتاهی بود. ثبت شرکت کار خوبی بود و یک پروتکل با تیم رئال مادرید نوشتیم که ناظر بر سه اصل است؛ اول: تشکیل مدارس مشترک فوتبال پرسپولیس و رئال مادرید. دوم: فرستادن بازیکن پایه به رئال و سوم: سایر همکاری‌ها مثل اعزام مربی به دو طرف. من جا دارد که از این دو عزیز که اسم‌شان هم سخت است تشکر کنم. آقایان خواکین و خوزه. البته خوزه همواره نامش در ذهنم خواهد ماند چرا که پدر ما را درآورد!

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این آقایان مهمان پرسپولیس هستند گفت: آقایان مهمان SIS هستند و آمده‌اند تا با همکاری هم پرسپولیس را بسازیم. باید بگویم محور همکاری ما با رئال مادرید مدارس فوتبال پرسپولیس است و باز هم از فونداسیون رئال مادرید تشکر می‌کنم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که چه زمانی این فعالیت‌ها را اجرایی می‌کنید گفت: باید از همین فردا به فکر اجرایی کردن باشیم. آقای استیلی هم در این جا حضور دارد و البته آقایان خوزه و خواکین هم ایشان را به خاطر گلی که به آمریکا زد می‌شناسند. به هر حال امیدوارم اولین مدرسه را راه‌اندازی کنیم. با راه‌اندازی مدرسه می‌توانیم بازیکن یابی و استعدادیابی را در تمام شهرها انجام دهیم و از طریق بازیکن‌های تیم‌های پایه‌مان تیم بزرگسال‌مان را تشکیل دهیم و حتی بازیکنانی را انتقال دهیم و به فروش برسانیم. ما مشابه این قرارداد را با میلان هم داریم.

رویانیان در ادامه در پاسخ به اینکه آیا برنامه‌ای برای بازی دوستانه میان رئال و پرسپولیس وجود دارد یا خیر گفت: واقعیت این است که آرزوی من چنین چیزی نیست و در حال حاضر من چنین دغدغه‌ای ندارم. اگر بتوانیم مدرسه بسازیم، این برای من مهم‌تر است. در حال حاضر چنین چیزی دغدغه من نیست. ما باید زمانی با آن تیم‌ها بازی کنیم که دلار پایین باشد و خوش و خرم باشیم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش در دیدار با رئال می‌تواند پیروز باشد گفت: اگر همان گونه که برابر سپاهان بازی کردیم باشیم، حتما پیروز می‌شویم. در هر حال فراموش نکنید ما تنها راجع به فوتبال توافق داریم.

مدیرعامل پرسپولیس بعد از این صحبت‌ها پیراهن‌های تیم پرسپولیس با نام‌های خوزه و خواکین را به مهمانانش داد و در حالی که می‌خندید خطاب به خوزه که شماره ۸ را به او داده بود گفت: ۸ ما بالاتر از بازیکن محبوب شماست.

خوزه با دیدن شماره ۸ با خنده به رویانیان گفت: شماره ۸ رئال در دوران کودکی بازیکن محبوب من بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391