برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهاجمان پرسپولیس در میکسدزون؛ همه شاکی غیر از غلامرضا رضایی

جمعه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۹ — گل

عصر پنجشنبه هر ۴ مهاجم پرسپولیس مقابل سایپا بازی کردند اما در پایان مسابقه تنها چهره غلامرضا رضایی بود که گرفته و درهم نبود.

غلامرضا رضایی

رضایی که به همراه نوروزی در ترکیب اصلی قرار گرفته بود موفق شد با ضربه سری تماشایی گل دوم تیمش را به ثمر برساند و البته در طول بازی هم نمایش جالبی ارائه کرد تا گل محمدی تا دقیقه ۹۰ این مهاجم تیمش را در زمین مسابقه نگه دارد.غلامرضا بهعد از بازی مقابل دوربین‌ها و خبرنگاران ایستاد و مصاحبه کرد و لبخند از روی لبش نمی افتاد .

به غیر از رضایی،نوروزی که درترکیب اصلی قرار گرفت و نمایش جالبی ارائه نکرد باید به عنوان اولین تعویض از زمین بیرون می رفت اما با اتفاقی عجیب گل محمدی تعویضش را تغییر داد و به جای نوروزی ،پروویچ از بازی بیرون رفت آن هم در شرایطی که تابلو تعویض بالا رفته و شماره ۲۴ مشخص شده بود اما نوروزی اصلا به تابلو نگاه نکرد تا تعویض تغییر کند. نوروزی سرانجام از بازی بیرون رفت اما به جای تعویض اول تعویض سوم بود و ظاهرا از این مساله هم ناراحت بود و در میکسدزون با چهره ای درهم و گرفته بدون اینکه به خبرنگاران نگاه کند رفت و سوار اتوبوس تیم شد.
محمد قاضی و کریم انصاری فرد هم وضعیت بهتری نسبت به کاپیتان نوروزی نداشتند و یکی دو تکروی آنها و جر و بحث های کوچکی که بین شان در گرفت شرایط آنها بعد از مسابقه را تحت تاثیر قرار داده بود تا آنها هم با اخم های در هم رفته و بدون انجام مصاحبه سوار اتوبوس شوند.


در این بین انصاری فرد اصلا از میکسدزون رد نشد تا با خبرنگاران مواجه نشود.کریم که در صندلی آخر اتوبوس تیم نشسته بود قیافه ای گرفته داشت و حتی بعد از فرار تماشایی و پاس گلی که به نوری داد هرگز لبخند نزد و تصویر او زمانی که نوری روی دوش او سوار شده بود یکی از عجیب ترین شادی گل‌ها را رقم زد.
ظاهرا انصاری فرد بیشتر از اینکه ناراحت جایگاه از دست رفته اش در ترکیب اصلی باشد از غر زدن های همبازیانش به خاطر پاس ندادن در یک موقعیت خوب ناراحت بود هر چند دیروز هم تماشاگران برای او سنگ تمام گذاشتند و بعد از گل چهارم این انصاری فرد بود که به جای نوری بشدت تشویق شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391