برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۸ شرط برای لیگ برتری شدن تیم‌های دسته اول

یکشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۷ — فارس

در بیست و هشتمین جلسه سازمان لیگ آزادگان فدراسیون فوتبال ۸ شرط برای لیگ برتری شدن تیم‌های دسته اول مطرح شد.

بیست و هشتمین جلسه سازمان لیگ آزادگان فدراسیون فوتبال صبح امروز یکشنبه ۱۳/۱۲/۹۱ به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان و هئیت فوتبال استان کرمان هتل پارس کرمان برگزار شد.

در این جلسه مهدی تاج (سرپرست سازمان لیگ برتر)، غلامرضا بهروان (رئیس سازمان لیگ آزادگان)، علی زینلی، حمید صادقی، جواد ششکلانی، محمدرضا غفاری (اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ آزادگان)، آرش جابری (بازرس سازمان لیگ آزادگان )، فریبرز محمودزاده (رئیس دپارتمان لیگ آزادگان)، مهرداد شفیعی (مسئول لیگ دسته دوم فوتبال)، مراد حاج جعفری (رئیس هیئت فوتبال استان کرمان ، عضو کمیته فنی رده‌های سنی) حضور داشتند.

در این جلسه ضمن بحث و بررسی در خصوص موارد اعلام شده قبلی با توجه به هفته‌های پایانی لیگ دسته اول کشور و با عنایت به الزامات AFC و سازمان لیگ برتر و شرایط اعلام شده در ابتدای فصل از طرف سازمان لیگ آزادگان جهت موارد ذیل مجدداً به عنوان تاکیدات و الزامات این سازمان و سازمان لیگ برتر جهت حضور تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر در فصل جاری اعلام تا چنانچه نواقصی وجود دارد با توجه به فرصت باقیمانده، تیم‌هایی که از شانس حضور در لیگ برتر برخوردار است، نسبت به رفع آن اقدام کنند.

۱- داشتن ساختار هیئت مدیره و مشخص بودن صاحبان سهام بر اساس انتخابات و برگزاری مجمع

۲- داشتن تراز مالی شفاف و مثبت و انتشار اسناد مالی

۳- تنظیم بودجه فصل آتی با تصویب در هیئت مدیره و ارائه به سازمان لیگ برتر برای بررسی و تصویب

۴- توجه ساختاری به امر استعداد یابی و فوتبال پایه و داشتن سازمان جوانان و آکادمی فوتبال و تخصیص ۲۰ درصد از بودجه باشگاه به این امر

۵- نداشتن بدهی مالیاتی و بدهی به بازیکنان و کادر فنی و اشخاص حقیقی و حقوقی یا تعیین تکلیف بدهی‌ها قبل از شروع فصل آتی

۶- داشتن ورزشگاه مورد تأیید سازمان لیگ برتر بر اساس الزامات AFC

۷- داشتن فرودگاه

۸- داشتن هتل مورد نیاز در شهر محل برگزاری مسابقه

تبصره: در صورت نداشتن شرایط بندهای ۶و۷و۸ (شرایط میزبانی) باشگاه می‌بایست اختیار لازم را به سازمان لیگ برتر دهد تا این سازمان ضمن بررسی در صورت داشتن سایر شرایط و الزامات، نزدیک‌ترین استان یا شهر دارای شرایط را به عنوان محل برگزاری مسابقات تیم صعود کننده معرفی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391