برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: مشکلات دایی و رویانیان اوایل هفته آینده حل می شود

چهارشنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۳ — باشگاه خبرنگاران

وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: مدیریت رئیس کمیته انضباطی حسن زاده باعث خواهد شد تا مشکلات دایی ورویانیان در اوایل هفته آینده ختم به خیر می شود.

تیم پرسپولیس

مصطفی شکری وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: با حضور اسماعیل حسن زاده مسائل به سمتی هدایت شد که اختلاف حل شود ولی جلسه دیشب به اختلاف مالی دایی و باشگاه پرسپولیس مربوط می‌شد که معطوف قرار داد یکسال و نیم دایی در زمان سرمربی گری اش بود در مورد تحویل اقلام ورزشی که به جهت محدومیت صلاحیت کمیته انضباطی خارج از ورود به شکایت بود .

وی ادامه داد: در مورد شکایت مالی در جلسه دیگری، طرفین با مبلغی موافقت کنند خواهند کرد.

شکری در مورد شکایت طرفین به مصاحبه‌ها گفت: قابل توجه به شان دو طرف، در مورد شکایت مصاحبه‌ها از طرفین ، به صورت پیشنهاد حل خواهد شد. حسن زاده به عنوان رئیس کمیته انضباطی این مسائل را مدیریت میکند و مشکلات در اوایل هفته آینده حل خواهد شد.

در مورد شکایت وینگادا در دادگاه CAS گفت: در دادگاه CAS ادای دعوا کردیم مبلغ باشگاه را این دادگاه پذیرفت. برای کاهش مبلغ مورد نظر فیفا نیز پذیرفته شده بود که طلب مسلم و ینگادا است و این مبلغ را تحویل خواهیم داد.
وی درمورد سود پول وینگادا تصریح کرد: اگر در یک مدت تعیین شده پرداخت صورت نگیرد ۵ درصد به مبلغ ،بابت سود باید به وینگادا پرداخت شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391