برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تغییر یک رای در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۲ — واحد مرکزی خبر

کمیته انضباطی با صدور یک رای اصلاحی رای سابق خود را در مورد بازی تیم های فوتسال صبای قم و ملی حفاری ایران نقض کرد.

کمیته انضباطی در رای خود با قبول دادخواست اعاده دادرسی تیم فوتسال صبای قم و توجه به فیلم ارائه شده که مغایر با گزارش های اولیه بوده نتیجه مسابقه نیمه تمام را ۳ بر صفر به نفع تیم صبای قم تعیین اما سایر آرای خود را دوباره تائید کرد.
براساس این آرا صبای قم از یک میزبانی محروم و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. مسعود ایازی دروازبان این تیم با صدور قرار موقت تا اطلاع بعدی از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم شد و دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۲ باید در کمیته انضباطی حاضر شود.
محسن حسن زاده سرمربی، هادی بهرامی مربی، مصطفی وفایی تدارکات تیم صبای قم با صدور قرار موقت از همراهی تیم‌شان در مسابقات رسمی تا اطلاع بعدی محروم هستند و به کمیته انضباطی احضار شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391