برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظفری‌زاده با وساطت تاج و حسن‌زاده به بازی برگشت

جمعه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۷ — فارس

داور دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور‌سازی به خاطر توهین تماشاگران در بین دو نیمه قصد بازگشت به زمین و قضاوت را نداشت اما با وساطت رئیس سازمان لیگ و رئیس کمیته انضباطی به زمین بازی برگشت.

تیم استقلال و تیم تراکتورسازی تبریز

دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور‌سازی از ساعت ۱۷.۳۰ عصر امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شده است.

* یکی از هواداران استقلال در جریان این دیدار در زیر جایگاه vip به علت هیجان بیش از حد از هوش رفت.

* پس از ورود فرهاد مجیدی به زمین مجتبی جباری بازوبند کاپیتانی را به وی داد.

* هواداران استقلال سرود قهرمانی در ورزشگاه سر دادند و به خوشحالی و پایکوبی پرداختند.

* مزدک میرزایی گزارشگر بازی در جریان گزارش خود گفت «تاج رئیس سازمان لیگ به من اشاره کرد که مظفری‌زاده در بین دو نیمه به خاطر اهانت‌هایی که به وی شده بود، نمی‌خواست به زمین بازی برگردد اما با وساطت من و حسن‌زاده به بازی برگشت.»

* پس از پایان بازی قلعه‌نویی و بوستانی به سمت نیمکت تراکتور‌سازی رفتند و به کادر فنی این تیم خسته نباشید گفتند.

* بازیکنان استقلال و تراکتورسازی پس از پایان دیدار به ابراز احساسات تماشاگران خود پاسخ دادند و به سمت جایگاه استقرار آنها رفتند.

* حنیف عمران‌زاده و عباس محمد‌رضایی بازیکنان تیم استقلال پس از پایان بازی برای تست دوپینگ احضار شدند. حنیف عمران‌زاده نسبت به اینکه در طول یک‌سال گذشته ۷ بار برای تست فرا خوانده شده است، معترض بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391