برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رأی به تغییر ساعت بازی استقلال و تأخیر ۲ ساعته این دیدار

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۷ — باشگاه خبرنگاران

اعضای تیم استقلال برای بازی با سپاهان با مشکلات فراوان روبرو هستند بازیکنان این تیم برای رسیدن به اوضاع ایده آل تلاش می کنند اما داستان بازی آبی‌ها با سپاهان همچنان ادامه دارد.

تیم استقلال

در حالی که استقلالی‌ها به زمان بازی معترض شدند، این دیدار با یک روز تأخیر انجام می شود اما اعضای تیم استقلال اعلام کردند که در این خصوص اقدامات لازم را انجام دادند و قصد ندارند شرایط را طوری پیش ببرند که همگان تصور کنند سازمان لیگ به نفع این تیم برنامه ریزی می‌کند زیرا این اتفاق رخ نداده است و سپاهانی‌ها همچنان اعتراض خود را اعلام و ارائه می کنند.

این در حالی است که عنوان شده است بحث تغییر زمان بازی استقلال_سپاهان در فدراسیون عنوان شد و تصمیماتی اتخاذ گردید اما اعلام شده است که علیرغم مخالفت هر دو تیم، این اتفاق رخ نداده است و مسئولان مدعی شدند که قصد ندارند تغییری در زمان بازی انجام دهند و پرونده تصمیم در خصوص این بازی بسته اعلام شده است و مسئولان این تیم نباید اصراری به این موضوع داشته باشند زیرا تاریخ بازی مدت هاست که با مشکل روبرو شده است و به عقیده مسئولان در سازمان لیگ این تصمیم، نهایی و قابل اجرا است و اعضای دو تیم نمی توانند از آن پیروی لازم را نداشته باشند.

از طرفی اعلام شده است که مسئولان دو تیم خواستار تغییر زمان و روز بازی بودند اما اعلام شده است که مسئولان ساعت بازی را تغییر دادند و قرار است این دیدار که باید در تاریخ ۱۰ فروردین انجام می شود و ساعت بازی ۱۸:۵۰ دقیقه اعلام شده بود با تغییراتی روبرو شد و بازی قرار است ساعت۱۷ روز ۱۰ فروردین برگزار شود و اعضای دو تیم نیز قصد انجام اعتراض و حرف و حدیث را ندارند و اعلام کردند که در این خصوص بحثی را عنوان و مطرح نمی کنند زیرا در این صورت نیز اتفاق خاصی رخ نمی دهد زیرا پیش از این نیز اعتراضی صورت گرفته است و مسئولان مدعی شدند که این بار بی فایده نتیجه است زیرا هیچ تغییری صورت نمی گیرد و اعضای تیم استقلال نیز در صدد این هستند که برای بازی در تاریخ اعلام شده آماده شود این در حالی است که استقلال پیش از این دیدار با الهلال عربستان در این کشور دیدار می کنند و این موضوع مشکلاتی را برای این تیم چند برابر می‌کند اما این اتفاق درخصوص سپاهان صادق نیست.

**وضعیت حیدری برای بازی با نفت مبهم است

خسرو حیدری هافبک تیم استقلال در بازی با الریان قطر فشار زیادی را متحل شد و به بازی با العین امارات رسید زیرا مصدومیت وی جدی است و این بازیکن را از شرایط ایده آل و ترکیب تیم دور کرد.

گفتنی است، این بازیکن که پیش از بازی استقلال با العین قطر مورد تست و آزمایش قرار گرفت اما برای بازی آمادگی ایده آلی نداشت و به همین دلیل وی به تمرینات اختصاصی اش ادامه دارد تا زمانی که با اوضاع ایده آل بتواند تیم را همراهی کند.

گفتنی است: خسرو حیدری تمرینات فیزیوتراپی را دنبال می‌کند و قصد دارد با آمادگی کامل به میادین باز گردد و اما این اتفاق در هاله ای از ابهام قرار دارد و این بازیکن همچنان با محرومیت و مصدومیت روبروست اما باید دید که پزشکان چه نظری در مورد وی دارند.

شایان ذکر است: این بازیکن قصد داشت برای بازی با نفت تهران آماده حضور در تمرینات در ترکیب تیم شود اما این موضوع تحت تاثیر شرایطی است زیرا وی در حال حاضر آمادگی حضور در ترکیب تیم را دارند و قرار است آخرین وضعیت وی اعلام شود اما در این میان عنوان شده است که در غیاب حیدری استقلال توانست ۲ گل، به حریف اماراتی خود بزند اما این اتفاق در زمان عدم حضور حیدری در ترکیب استقلال رخ داد تا مشخص شود که اوضاع برای این تیم ایده آل است و این بازیکن می تواند با شرایطی ایده آل تمرینات را پشت سر گذاشته و بدنسازی اش را انجام دهد و آنرا تکمیل کند.

** دسته گل مهاجم سابق علی رغم اخراج به قلعه نوعی

اعضای تیم استقلال در آخرین روزهای سال ۱۳۹۱ در مقابل تیم نفت تهران به میدان می روند تا یک دیدار از لیگ را پشت سر گذاشته و برای دیدارهای بعد از سال جدید آماده شوند اما این دیدار نیز برای آبی‌ها حرف و حدیث و حواشی را بدنبال دارد.

بر اساس این گزارش، اعضای تیم استقلال در حالی به مصاف تیم نفت تهران می روند که در ابتدای نیم فصل دوم ۲ بازیکن خود را به این تیم واگذار کردند تا نیم فصل دوم را با جذب نفرات جدید آغاز کنند امیر منوچهری و میثم حسینی مهاجم و مدافع تیم استقلال بودند که به ناچار استقلال را ترک کردند و راهی تیم نفت شدند.

درحال حاضر قرار است مقابل استقلال به میدان بروند و اعلام شده است که برای بازی با استقلال انگیزه های فراوان دارند زیرا این بازی برای آنها اهمیت دارد و آنها قصد دارند با شرایطی ایده آل و بدون مشکل مقابل تیم قلعه نوعی قرار بگیرند تا ثابت شود که از شرایط خوبی برخوردار هستند و اعضای این تیم زمان واگذاری آنها به تیم نفت تهران دچار اشتباه شدند.

گفتنی است: امین منوچهری مهاجم سابق آبی‌ها از سوی قلعه نوعی برای حضور در استقلال آماده شد و جذب این تیم شد اما وی از سوی مسئولین تیم استقلال برای جدایی از این تیم ترغیب شد زیرا مسئولین اعتقاد داشتند که وی نتوانسته توانایی های خود را بروز داده و در ترکیب تیم استقلال آماده ظاهر شود در آن زمان خط حمله آبی‌ها دچار مشکلاتی بود و این موضوع باعث شد که مسئولین به منوچهری و همچنین میداودی انتقاد فراوان داشته باشند و این دو بازیکن را در فهرست فروش تیم قرار دهند اما با این حال منوچهری اعلام کرده است که برای بازی مقابل استقلال قصد دارد که با امیر قلعه نوعی روبرو شود و حتی برای سرمربی استقلال دسته گلی آماده می‌کند زیرا این مربی حضورش در تیم استقلال را فراهم کرد و به همین دلیل برای وی ارزش زیادی قائل است ودسته گل ورحمتی از سرمربی استقلال را به فراموشی نمی سپارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391