برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری‌زاده: تساوی را به پرسپولیس تبریک می‌گویم

جمعه، ۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۸ — فارس

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم گفت: پرسپولیس شانس آورد که مقابل ما شکست نخورد و این تساوی را به آنها تبریک می‌گویم.

حسین جباری زاده

حسین جباری‌زاده در خصوص تساوی بدون گل آلومینیوم مقابل پرسپولیس عنوان کرد: آمار نشان می‌داد که ۵۱ درصد توپ و میدان در اختیار ما بود. پرسپولیسی‌ها شانس آوردند که در این بازی نباختند. به هر حال فوتبال است و هزار رو دارد. به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم که این تساوی را کسب کردند.

وی درباره قضاوت داور خاطرنشان کرد: اگر یک نفر یک اشتباه از داور بگیرد به او جایزه می‌دهم. قضاوت داور هیچ اشکالی نداشت و واقعا در این دیدار منصفانه سوت زد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در مورد صحبت‌های رویانیان مبنی بر اینکه قضاوت داور اشتباه بوده و این تساوی را به رئیس تبانی‌گر تبریک گفته، ‌یادآور شد: وقتی پرسپولیس با شانس می‌تواند به تساوی دست یابد باید هم چنین صحبت‌هایی بشنویم. از آقای رویانیان می‌خواهم صبور باشد. اکنون جای این صحبت‌ها نیست. شان ایشان هم برنمی‌تابد که چنین صحبت‌هایی را مطرح کند.

جباری‌زاده یادآور شد: همه دیدند که داور به خوبی قضاوت کرد. تمام کارشناسان می‌توانند در این مورد نظر بدهند البته آقای رویانیان کارشناس داوری نیست که بخواهد در این مورد صحبت کند. مردم خود بهترین قاضی هستند و از تمام قوانین فوتبال مطلع هستند.

وی در مورد اینکه رویانیان اعلام کرده عسگری با باشگاه آلومینیوم در ارتباط است، تاکید کرد: علت این حرف‌ها را نمی‌دانم. این صحبت‌ها تهمت‌هایی است که علیه باشگاه و مردم هرمزگان زده می‌شود. باشگاه از حق خودش خواهد گذشت اما خدا از آنها نمی‌گذرد. همانطور که قبلا گفتیم هیچ ارتباطی وجود ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391