برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توصیه عجیب جواد خیابانی :پرچم برزیل را تکان ندهید

جمعه، ۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۲۲ — گل

از خوبی های جواد خیابانی هرچه بگوییم کم گفته ایم ، اما در کنار همه خوبی ها،روحیه ملی گرایی و وطن پرستی او چیز دیگری است.

جواد خیابانی که امروز گزارشگر بازی اسقلال نفت آبادان بود و در لحظه ای که دوربین در یک شات، هواداران تیم نفت را نشان داد که مشغول تکان دادن پرچم برزیل بودند خطاب به آنها گفت: درست است که آبادان برزیلته اما چه خوب آنها به بجای پرچم برزیل پرچم ایران را با خود بیاورند.

این اظهارنظر عجیب که البته مثل همیشه رنگ و بویی از خیرخواهی به همراه دارد در بطن خود خشونت آمیز و دیکتاتور ماب است. چراکه همه می دانند این پرچم چرخاندن به هیچ عنوان ریشه در افکار ملی گرایانه یا غیرملی ندارد و تنها برخواسته از علاقه ای است که از دیرباز نسبت به کشور برزیل در جنوب آبادان وجود داشته و البته همه می دانیم برزیل هم کشور سلطه گر یا استعماری نیست که احیانا نگران بر باد رفتن بعضی چیزها باشیم. واقعا جواد خیابانی که سه شنبه شب در بازی آرسنال – بایرن مونیخ هم بخش های دیگری از توانایی خود را به تماشا گذاشته بود، شما را به سمتی می برد که چاره ای جز مبارزه منفی با وی ندارید.

باید تاکید کنیم که خیابانی صدایی مناسب برای گزارشگری دارد اما کاری که او انجام می دهد در استاندارد یک گزارشگر درجه اول نیست و همین علت سقوط او در رده بندی محبوب ترین هاست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391