برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویسی: گفته بودم کنار فیروزی به تیم کمک می‌کنم

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۲ — ایسنا

مربی سابق تیم‌های لیگ برتری می‌گوید خودش فیروزی را به هیات مدیره‌ی نفت آبادان معرفی کرده است.

عبدالله ویسی

عبدالله ویسی درباره‌ی مسائل مطرح شده درباره‌ی او در نفت آبادان گفت: پیش از آمدن و بعد از رفتن کاستا و کاسیمیرو با من صحبت شده بود که سرمربی‌گری نفت را قبول کنم. قبل از فیروزی هم به من گفته بودند. با این حال من خودم فیروزی را معرفی کردم و گفتم او بچه‌ی آبادان است و پیشکسوت نفت آبادان است و او گزینه بهتری است. من او را خیلی دوست دارم و ۱۰ برابر هم علیه من صحبت کند، من چیزی نمی‌گویم.

وی افزود: مردم آبادان در شعارهایشان من را صدا می‌کردند و می گفتند به این تیم بپیوندم و خودم هم دوست داشتم کمکی کنم. به هر حال بعد از اینکه فیروزی بستری شد به من گفتند بیا و من ابتدا به ملاقات فیروزی رفتم و دیدم از لحاظ روحی بسیار بهم ریخته است. با این حال به هیات مدیره گفتم که می‌تواند در ادامه کنار تیم باشد و اگر شود من کنار ایشان به صورت مجانی و بدون گرفتن یک تومان به نفت آبادان کمک خواهم کرد. وضعیت آبادان خراب است و حیف است در لیگ، این شهر نماینده‌ای نداشته باشد.

او افزود: این را وظیفه‌ی خودم می‌دانستم و می‌دانم. ایشان هم دیروز عصبانی بودند و پای مرا به میان کشیدند. این درحالی بود که من توقع چنین چیزی را نداشتم و اعتقاد دارم کارش حرفه‌ای نبود. الان هم گزینه‌ی سرمربیگری نفت آبادان نیستم و اگر هم قرار باشد چهار تیم از لیگ برتر سقوط کند باید قبول کرد که نفت آبادان سقوط کرده است و در لیگ یک هم من بلد نیستم مربی‌گری کنم و فکر می‌کنم آنجا مربی‌های خاص خودش را می‌خواهد.

سرمربی سابق پیکان و صبای قم درباره‌ی پیشنهاد از کمیته جوانان فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم جوانان هم به ایسنا گفت: دوماه پیش به من پیشنهاد دادند و من هم به آنها گفتم فکر می‌کنم و پاسخ می‌دهم. بعد از این ماجرا هیچ صحبتی نشده و فکر می‌کنم از کاندیداهای تیم ملی کنار گذاشته شده‌ام. البته به آنها هم گفتم تیم ملی جوانان چون زیربنای تیم ملی بزرگسالان است باید امکاناتی شبیه آنرا داشته باشد وگرنه کاری نمی‌توان کرد.

ویسی در پایان افود: برای سال بعد با یک تیم لیگ برتری صحبت‌هایی انجام داده‌ام و به احتمال ۹۰ درصد سال آینده در آن تیم خواهم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391