برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: زورمان می رسد و فولاد را می بریم

پنجشنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۰ — گل

من شنیدم آنها در این چند روز در زمین چمن مصنوعی هم تمرین کرده اند.ضمن فکر کنم که فوتبال ما آنقدر خوب نشده است که تشخیص بدهیم چمن طبیعی بهتر است یا چمن مصنوعی

محمود یاوری

محمودخان یاوری چند روز بعد از برد تاریخی مقابل آلومینیوم دوباره پذیرای یک تیم دیگر از استان های همجوار است که سرمربی اش یکی از پاسی های قدیم است که البته می شود گفت شاگرد یاوری هم بوده . بازی فولاد و فجر را با محمود یاوری تحلیل کردیم .
با فولادبازی دارید آقای یاوری؟ می برید؟
فولاد یکی از بهترین تیمهای لیگ است مربی بسیار خوب و با شخصیتی دارد. یک تیم حرفه ای است اما با همه اینها ما برای بردن بازی می کنیم . حتی در بازی رفت در اهواز هم می توانستیم پیروز بازی باشیم و ضمن احترامی که برای این تیم دارم با تاکتیکی که اتخاذ کرده ایم بازی را خواهیم برد.
بازی را واقعاَ می برید ؟ همه فکر می کنند زورتان نمی رسد؟.
نه ۱۰۰درصد زورمان می رسد و شک نکنید به همه تیمهای لیگ هم زورمان می رسید . اگر نتایج بدی می گیریم (البته فقط گاهی مواقع ) به این دلیل است که جوانیم . زیادی هم جوانیم . شما اگر بازی های ما راهم آنالیز کنید می بینید که همیشه برای برد رفته ایم و حالا اینجا در خانه خودمان که دیگر جای خودش را دارد... البته نباید از این حقیقت بگذریم که فوتبال بازی حوادث و اتفاقات است و به قول اقای علیفر قابل پیش بینی نیست.
فولادی‌ها اعتقاد دارند بازی در زمین چمن مصنوعی شما سخت است؟
اتفاقاَ سخت نیست . من شنیدم آنها در این چند روز در زمین چمن مصنوعی هم تمرین کرده اند.ضمن فکر کنمکه فوتبال ما آنقدر خوب نشده است که تشخیص بدهیم چمن طبیعی بهتر است یا چمن مصنوعی(!)... ما خودمان هم در این زمین متضرر شدیم چند تا مصدوم داده ایم.
حرفی ندارید؟
من بارها گفته ام الان هم میگویم تماشاگران بیایند و مارا تشویق کنند. این تیم شیراز است وآنها باید مارا حمایت کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391