برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زنیدپور: با آقای فرکی هم تماس گرفتم و گفتم ببخشید

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۵ — گل

گلم را به جلال کاملی مفرد تقدیم کردم ،به همین دلیل پیراهن جلال کاملی را ازنیمکت نشینان گرفتم وبه دوربین نشان دادم

میلاد زنیدپور

وقتی با بازیکنی حرف می زنی که زیر بار کارش نمی رود ، آخرش کم می آوری ! مثلا میلادزنیدپور معتقد است هیچ بی احترامی به فولادیها نکرده وسایتها ازنوع شادی پس ازگل اوسوء برداشت کرده اند! او می گوید :بعد ازگل پیراهن جلال کاملی مفرد راگرفتم وبه دوربین نشان دادم وازآنجا که درحین دویدن بودم نمی دانستم چه کارکردم اما هیچ بی احترامی به فولادیها نکردم.
*چرا پیراهن فولاد را به زمین کوبیدی؟
به هیچ وجه چنین کاری نکردم.وسایتها اشتباهی چنین چیزی را درج کردند.
*اما تصاویرتلویزیونی خلاف صحبت شما رانشان می دهد؟
سوتفاهم به وجود آمده وبرداشت اشتباه ازاین نوع شادی من شده است.گلم را به جلال کاملی مفرد تقدیم کردم ،به همین دلیل پیراهن جلال کاملی را ازنیمکت نشینان گرفتم وبه دوربین نشان دادم ازآنجا که درجریان واسترس بازی بودم درحین دویدن پیراهن را به زمین انداختم باورکنید قصد وغرضی درکارنبود .من نمی خواستم به فولادیها بی احترامی کنم.ازآنجا که جلال ۱۲،۱۳ سال بازیکن فولاد خوزستان بود چنین خوشحالی را انجام دادم وفقط یادی ازکاملی مفرد در فولاد کردم.وگرنه مشکلی با این تیم ندارم حتی با آقای فرکی تماس گرفتم وازاو عذرخواهی کردم واگرچنین برداشتی برای فولادیها بوجود آمده که من بی احترامی کردم ازتمام مردم خوزستان معذرت خواهی می کنم
*وبازهم پیکان باخت؟
ما نباید می باختیم البته ما به خودمان نتیجه را واگذارکردیم ونتوانستیم فرصتهای بی شمارمان را تبدیل به گل کنیم.
*احتمال سقوط پیکان هم با این باخت بیشترشد؟
ما واقعا درشرایط بدی هستیم ومطمئنا باید ازاین شرایط خارج شویم.وقعیت های زیادی دردیداربا فولاد نصیبمان شد که نتوانستیم ازآنها بدرستی استفاده کنیم. وبازی را به نفع خودمان رقم بزنیم.پیکان بدشانسی آورد وامیدوارم در۷،۸ بازی آینده امتیازات را جمع آوری کنیم تا ازسقوط تیم جلوگیری کنیم.
*خودت هم بعد ازمدتها توانستی یک گل به ثمربرسانی؟
بله، همانطورکه می دانید بعد ازمدتها یک گل زیبا زدم اما فایده ای نداشت وما بازی را واگذارکردیم.دراین چند وقت اخیربا شرایط بدی روبرو شدم که با آن می جنگم تا درستش کنم..
*بگذریم،کریمی نیزنتوانست پیکان را ازاین شرایط خارج کند؟
به نظرمن فیروزخان شوک خوبی را به تیم وارد کرد وما دراین ۳ بازی اخیرخیلی خوب کارکردیم ولیکن ما ازموقعیت های زیادمان نتوانستیم استفاده کنیم. اما کاری می کنیم تا درچند بازی آینده امتیازات را جمع آوری کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391