برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس پاری سن ژرمن: آنچلوتی اگر بخواهد،با ما می ماند

شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۱ — گل

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن بر این باور است که سرمربی ایتالیایی تیمش در پاریس خواهد ماند

کارلو  آنچلوتی

ناصر الخلائیفی ، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در صحبت هایی اعلام کرده که توقع دارد تا کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی این تیم در صورت تمایل، در فصل آینده هم برروی نیمکت پاری سن ژرمن باقی بماند.

این در حالی است که این روزها گمانه زنی‌ها درمورد آینده کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری پاری سن ژرمن افزایش یافته و شنیده می شود که در پایان فصل او از این تیم فرانسوی جدا شده و ژوزه مورینیو جانشین او خواهد شد.

اما دراین میان ناصرالخلائیفی اعلام کرده که تا زمانی که سرمربی ایتالیایی از شغلش راضی باشد، در پاریس خواهد ماند؛ چون تا به اینجای کار عملکرد فوق العاده ای داشته.

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن به لو پاریزین گفت:« اگر آنچلوتی بخواهد، می تواند اینجا بماند. او تا به اینجا عملکرد فوق العاده ای داشته.این کار گاهی وقتها سخت است،چون او تحت فشار فراوانی است؛ دقیقا مثل همه مشاغل دیگر ولی او عملکرد فوق العاده ای دارد. کارلو اگر بهترین سرمربی دنیا هم نباشد، یکی از بهترین مربیان دنیاست. فکر می کنم که او با ما خواهد ماند ولی در پایان فصل، به بررسی و آنالیز اوضاع می پردازیم. این طبیعی است و درتمامی جوامع رخ می دهد.»

الخلائیفی ادامه داد:« ما در مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی فرانسه و لیگ قهرمانان اروپا هستیم و در لیگ فرانسه هم صدرنشینیم. دیگر باید به دنبال چه چیز دیگری باشیم؟»

رئیس باشگاه فرانسوی درادامه به این نکته اشاره کرد که لئوناردو هم در تیمش ماندگار خواهد شد:« بله. لئوناردو هم خواهد ماند. من رابطه خیلی خوبی با او دارم. مردم فکر می کنند که ما با هم مشکل داریم. نمی دانم این حرفها از کجا می آید ولی واقعا مرا به خنده وا می دارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391