برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: قویدل ۱۰ میلیارد بدهد خودم درخواست می‌کنم داماش به نامش شود

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۹ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه داماش با بیان این که داماش ۱۲ میلیارد تومان بدهی دارد، گفت: اگر قویدل ۱۰ میلیارد تومان بدهد خودم درخواست می‌کنم که داماش به نامش شود.

امیر عابدینی و شهرام قویدل

میر عابدینی، درباره آخرین وضعیت مالکین داماش، گفت: این هفته‌ در قوه قضاییه جلسه‌ای داریم که تکلیف باشگاه در آن روشن می‌شود. ما فعلا صبوری می‌کنیم.

وی در واکنش به صحبت‌های قائم مقام باشگاه داماش گفت: جواب این فرد را نمی‌دهم، چون اصلا نمی‌دانم چه می‌گوید! اگر ایشان قائم مقام باشگاه است، لطفا حکم خود را برای من فکس کند، چون فکر می‌کنم قائم مقامی داشته‌ام که از آن بی‌خبر بوده‌ام!

عابدینی ادامه داد: من هم نمی‌گویم که داماش به قویدل نمی‌رسد، بلکه می‌گویم این کار شرط و شروطی دارد. داماش اکنون ۱۲ میلیارد تومان بدهی دارد. از این مقدار پنج میلیارد باید به قوه قضاییه داده شود و هفت میلیارد به جاهای دیگر ولی من و کادر فنی از حق خود می گذریم و اگر قویدل ۱۰ میلیارد بدهد خودم درخواست می‌کنم که داماش به نامش شود!

مدیرعامل باشگاه داماش در ادامه به انتقاد اعضای تیم کشتی داماش صدرای بابل اشاره کرد و افزود: فرض کنیم که ما دروغ گفته‌ایم و با کم و زیاد کردن حساب‌ها پول‌ها را خرج ‌کرده‌ایم، پس حرف کشتی‌گیران چیست؟ آنها هم دروغ می‌گویند که حدود ۷۰۰ میلیون تومان چک برگشتی دستشان است؟

وی افزود: متاسفانه روش آقایان همین است. مگر چک آل اشپورت پاس شده است؟ آقای جعفری ۷۰ درصد به ما تخفیف داد ولی ما پولش را نداده‌ایم. مگر چک هتل‌ها و بازیکنان پاس شده است؟ می دانید چک‌ها از چه زمانی دست بازیکنان است؟ پس آقایان چطور با این وضع ادعای مالکیت می‌کنند؟

عابدینی همچنین اظهار کرد: من به بخش‌های دیگری مثل چایکاران یا لیزینگ خودرو که قویدل در آن نقش دارد کاری ندارم چون به حوزه کاری من ربطی ندارد، اما نمی‌دانم آقایان با چه پشتوانه و روی چه حسابی این کار را کردند که حالا درمانده شوند؟

وی در ادامه به شرایط انتقال مالکیت داماش اشاره کرد و گفت: قرارداد داماش اجاره است. قوه قضاییه به عنوان امینی اموال باشگاه را واگذار می‌کند، اما به شرطی که پول خرید آن پرداخت شود. چرا هدایتی در گهر ادعای مالکیت نمی‌کند؟ چون او می‌داند قراردادش اجاره‌ای است، تا جایی که می‌دانم هزینه‌های تیم را هم پرداخت کرده است و پس از پایان فصل هم می‌رود.

مدیرعامل داماش ادامه داد: قرارداد اجاره باشگاه می‌گوید که تا وقتی کلیه مبلغ قرارداد پرداخت نشود، معامله انتقال امتیاز صورت نمی گیرد. من هم نه برای خودم که از طرف قوه قضاییه وکالت دارم که داماش را بفروشم. وکالت داشتن برای فروش با اصالت داشتن فرق می‌کند. من داماش را برای خودم نمی‌فروشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391