برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمدزاده: قایقران زنده و در جمع ماست

پنجشنبه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — گل

سرمربی ملوان گفت : با توجه به این همه علاقه مندی سیروس در جمع ما هست

محمد احمدزاده

محمد احمد زاده در گفت‌وگویی در پاسخ به این سوال که علت ماندگاری سیروس قایقران بعد از گذشت ۱۵ سال از در گذشتش چیست؟ حرفهایش را اینطور شروع می‌کند که : سیروس خوش رو بود و بالاترین رتبه های قهرمانی را نیز تجربه کرد . به نظر من با توجه به این همه علاقه مندی که هر سال در مراسم سیروس شرکت می کنند ، وی زنده و در جمع ما هست . مطمئنا این علاقه ، زندگی روشن سیروس در گذشته را می رساند و این که مردم تا چه اندازه عاشق مرام و منش او هستند .
وی در رابطه با دیدار تیم های پیشکسوتان ملوان و منتخب رشت ، اظهار داشت : این بازی فرصت خوبی بود تا بازیکنان دو تیم برگردند به عقب و دهه ۶۰ و هنرنمایی های سیروس را به یاد بیاورند . البته این هنر سیروس است که دوباره این بازیکنان را کنار هم جمع کرد .
احمدزاده همچنین گریزی هم به بازی ملوان و آلومینیوم هرمزگان زد و گفت : به نظر من بازی خوب و زیبایی خواهد شد با توجه به این که تیم آلومینیوم به شدت به دنبال سه امتیاز هست و ملوان هم به هیچ وجه برای گرفتن یک امتیاز به بندرعباس نخواهد رفت .
وی با اشاره به این که تیم آلومینیوم در این بازی بسیار با انگیزه هست ، ادامه داد : از سوی دیگر این بازی برای ملوان نیز حیاتی به شمار می‌رود . تمام انرژی مان را گذاشته ایم که از این بازی سه امتیاز را بگیریم و با توجه به سه بازی آینده موقعیت مان را در جدول بهتر کنیم .
سرمربی ملوان در پایان در مورد بازیکنان محروم و مصدوم ملوان ، یاد آور شد : جز سعید یوسف زاده که سه اخطاره هست ، بقیه بازیکنان را در اختیار داریم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391