برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس کمیته حراست فدراسیون: اسناد در مورد شایعات اخیر لیگ یک را به ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای می‌دهیم

جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — فارس

رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال گفت: اسناد در مورد شایعه‌ها و شائبه‌های این فصل لیگ یک را جمع‌آوری کرده و به ستاد اخلاق حرفه‌ای ارائه خواهیم کرد.

حسین حمیسی درمورد شایعه‌های مبنی بر تبانی‌ها در لیگ یک و صعود شائبه برانگیز یکی از دو تیم صعود کرده به لیگ برتر اظهار داشت: شایعات همیشه بوده و هست اما سال گذشته و قبل از شروع لیگ دسته اول با تک تک افرادی که شایعه‌هایی در موردشان مطرح بود و یا رفتارهای شائبه‌برانگیز داشتند گفت‌وگو کردیم و آنها را توجیه کردیم که در فصلی که قرار است شروع شود، رفتارهای شائبه‌برانگیز نداشته باشند، با بازیکن، مربی، سرپرست و حتی برخی از پزشکان تیم‌های دسته اول صحبت کردیم و آنها را توجیه کردیم.

وی ادامه داد: برخی افراد رفتار خوبی داشتند اما برخی دیگر که شایعات و شائبه‌هایی در موردشان مطرح بود متاسفانه بازهم شاهد پخش چنین شایعاتی در موردشان بودیم، هرچند برخی از این شایعه‌ها مربوط به رقابت بین افراد و باشگاه‌ها است اما بخشی دیگر صحت داشته که در حال جمع‌آوری اسناد و مدارک برای آنها هستیم و این اسناد و مدارک را به ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال ارائه می‌کنیم.

رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اعضای ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای که در حال حاضر به جای کمیته اخلاق فعالیت می‌کنند، افرادی هستند که به خوبی با بازی و فوتبال آشنا هستند، افرادی مثل اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی، غلامرضا بهروان، مهدی تاج و ... آنها این اسناد و مدارک را بررسی خواهند کرد و در صورتی که تخلفی محرز شود قطعاً برخورد شدیدی با متخلفان انجام خواهند داد.

وی در مورد شایعاتی که در مورد شهرداری تبریز و صعود این تیم و فراز کمالوند مطرح است، گفت: حراست فدراسیون در جایگاه قضاوت نیست اما ما خیلی از مسائل را می‌دانیم و اسناد را جمع‌آوری کرده‌ایم و در حال تهیه و تکمیل این اسناد هستیم و آنها را در اختیار ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال می‌گذاریم و در اولین جلسه این ستاد به این مسئله رسیدگی خواهد شد اما برای مشخص شدن صحت و سقم این شایعات ممکن است سرمربی شهرداری تبریز، مدیران باشگاه و همچنین سایر افرادی که ادعاهایی دارند به ستاد فراخوانده شوند تا توضیحات خود را ارائه کنند.

وی همچنین با اشاره به رصد رفتار بازیکنان در طول فصل آینده عنوان کرد: فصل آینده و با تشکیل کمیته اخلاق، رفتار بازیکنان را رصد می‌کنیم و حتی اینکه بازیکنان چگونه وارد یک باشگاه شده‌اند، چقدر برای آن باشگاه بازی کرده‌اند و چقدر دستمزد گرفته‌اند؛ حتی بحث آئین نامه کارگزاران داخلی هم برای همین مسئله مطرح شده است و موافقت فیفا را هم در این زمینه گرفته‌ایم زیرا گفته می‌شد چند دلال چند بازیکن و مربی را در اختیار دارند که به باشگاه‌ها تحمیل می‌کنند اما ما می‌خواهیم پله‌پله مسائل و مشکلات را برطرف کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391