برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: تا پایان سال ۹۳ باشگاه‌های لیگ یک باید دارای آکادمی شوند

چهارشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۵ — فارس

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: تا پایان سال ۹۳ تمامی باشگاه‌های لیگ دسته اول باید دارای آکادمی شوند.


هادی آیت اللهی

در نشست مدیران عامل لیگ یک و مسئولان فدراسیون فوتبال، سید محمد هادی آیت الهی ضمن خیر مقدم به مدیران عامل لیگ یک گفت: ما امروز برای برنامه ریزی، هم اندیشی و بحث و بررسی در وضعیت لیگ یک و برگزاری انتخابات اعضای مجمع سازمان لیگ به اینجا آمده‌ایم که امیدوارم جلسه خوبی داشته باشیم.

وی ضمن تبریک به تیم ‌های تبریزی گسترش فولاد و شهرداری تبریز برای صعود به لیگ برتر گفت: امیدواریم رقابت‌های پلی آف حضور در لیگ برتر هم انجام شود و شاهد رقابت‌های خوب و منجسم در سال ۹۲ در لیگ یک باشیم.

آیت الهی در پایان گفت: در این جلسه درباره آئین نامه نقل و انتقالاتی که از فصل آینده اجرایی می شود صحبت خواهیم کرد و پیشنهادات مدیران عامل را خواهیم گرفت. ضمن اینکه تاریخ ارسال پیشنهادات را به مدت ۱۰ روز تمدید کرده‌ایم. مهم‌ترین بحثی که امروز داریم الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای داشتن آکادمی در باشگاه‌های لیگ یک است.باید تا پایان سال ۹۳ همه باشگاه‌های لیگ یک دارای آکادمی باشند.

در ادامه جلسه گل محمدی-معاونت آکادمی ملی فوتبال، برنامه‌های آکادمی ملی فوتبال را در سال ۹۲ برای حاضران اعلام کرد و با اشاره به لزوم تشکیل آکادمی در باشگاه‌های لیگ یک، با توضیحاتی درباره آئین نامه خبر داد که تا پایان سال ۹۳ باید باشگاه‌های لیگ یک دارای آکادمی باشند و از سال آینده مدارس فوتبال در کل کشور به صورت شخصی اداره نخواهند شد و زیر نظر باشگاه‌ها فعالیت می کنند.

وی در پایان با اشاره به نظارت نمایندگان آکادمی ملی فوتبال بر کار باشگاه‌ها، صدور مجوز حرفه ای شدن را درمشروط به رعایت الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا دانست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391