برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ هنوز انتخاب نشده‌اند

چهارشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۰ — فارس

سازمان لیگ اعلام کرد اعضای هیئت‌ رئیسه این سازمان هنوز انتخاب نشده‌اند.

روابط عمومی سازمان لیگ اعلام کرد: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال مجمع عمومی سازمان لیگ ۱۵ نفر هستند که پس از برگزاری نشست‌های مشترک مسئولین فدراسیون با هیئت‌های فوتبال استان‌ها، مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول و اعضای مجمع عمومی سازمان لیگ برتر انتخاب شدند.

مطابق مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که در تاریخ ۲۱ آذر ماه ۹۱ برگزار شد و همچنین با توجه به بند چهارم صورتجلسه مجمع عمومی سازمان لیگ برتر که در تاریخ ۹۱/۷/۱۲ برگزار شد، اشاره دارد به اینکه سازمان لیگ برتر علاوه بر مسابقات این لیگ، مسابقات لیگ دسته اول را نیز ساماندهی خواهد کرد.

اعضای مجمع عمومی سازمان لیگ برتر فوتبال به شرح زیر هستند:

چهار نفر از مدیران باشگاه‌های عضو لیگ برتر با انتخاب مدیران باشگاه‌های لیگ برتر (سیف‌اله دهکردی از فولاد خوزستان، امیر عابدینی از داماش، جعفر جعفری از فجر شهید سپاسی، علیرضا رحیمی از فولاد مبارکه سپاهان)

دو نفر از مدیران باشگاه‌های عضو لیگ دسته اول با انتخاب مدیران باشگاه‌های لیگ دسته اول (زینعلی از باشگاه مس رفسنجان و حسن‌پور از نیروی زمینی تهران)

چهار نفر از روسای هیئت‌های فوتبال استان‌های که در لیگ برتر دارای سهمیه هستند به انتخاب روسای هیئت‌های فوتبال استان‌های کشور (حاج جعفری رئیس هیات فوتبال کرمان، ششکلانی رئیس هیات فوتبال آذربایجان، محمودی رئیس هیات فوتبال استان البرز و ابرقویی‌نژاد رئیس هیات فوتبال استان اصفهان)

دو نفر از روسای هیات‌های فوتبال استان‌هایی که در لیگ دسته اول دارای سهمیه هستند به انتخاب روسای هیئت‌های فوتبال استان‌های کشور (موسوی رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد، دوانی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر)

لازم به ذکر است افراد فوق به عنوان اعضای مجمع عمومی سازمان لیگ برتر انتخاب شده‌اند نه به عنوان اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ برتر.

بدیهی است در اولین جلسه مجمع عمومی سازمان لیگ ۵ نفر اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ به جز نایب رئیس فدراسیون و سرپرست سازمان لیگ آقای مهدی تاج ۴ نفر دیگر به شرح زیر انتخاب خواهند شد:

دو نفر از اعضای درون مجمع به انتخاب اعضا

دو نفر از اعضای درون مجمع یا بیرون مجمع بنا به معرفی نایب رئیس فدراسیون و سرپرست سازمان لیگ و تایید رئیس فدراسیون فوتبال

همچنین یک نفر بازرس اصلی، یک نفر بازرس علی‌البدل انتخاب می‌شوند و دبیر سازمان لیگ به عنوان دبیر هیات رئیسه است که این سه نفر حق رای ندارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391