برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موافقت سازمان لیگ با بخشش استقلال

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۴ — باشگاه خبرنگاران

اعضای تیم استقلال، با شرایطی خاص روبرو شدند و حتی اعلام شده است که مسئولان قصد دارند اوضاعی را فراهم کنند که این تیم بتواند با حضور تماشاگرانش بازی با گهر را برگزار کند.

تیم استقلال

اعضای تیم استقلال با شرایطی خاص روبرو شدند و عنوان شده است که اعضای این تیم، قصد دارند با اوضاعی مناسب برای بازی های لیگ آماده شوند.

از طرفی اعلام شده است که مسئولان مدعی شدند که کمیته انضباطی باید در خصوص برگزاری بازی با حضور تماشاگران اظهار نظر کند و رأی کمیته انضباطی است که در این خصوص شرایط را تعیین می کند.

گفتنی است: اعضای تیم استقلال، در نظر دارند که بازی را با حضور تماشاگر برگزار کنند و این در حالی است که مسئولان در سازمان لیگ بحثی در این خصوص ندارند و عنوان شده است که مسئولان در حال بررسی شرایط هستند تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

از طرفی اعلام شده است که مسئولان تیم تراکتورسازی پس از شنیدن این خبر،‌ مدعی شدند که اعتراض خود را ارائه می کنند زیرا آنها مدعی هستند که شرایط به گونه ای است که آبی‌ها باید یک جلسه محرومیت را پشت سر بگذارند و این موضوع در حالی باید اتفاق بیفتد که استقلال در بازی با تراکتورسازی با محرومیت روبرو شده است و اعضای این تیم خواستار محرومیت استقلال هستند و عنوان کردند که مسئولان باید شرایط خاصی را در نظر بگیرند که تیم های حریف نیز متضرر نشوند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391