برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه آلومینیوم برای حمایت باشگاه‌ها از ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر

پنجشنبه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۷ — خبرآنلاین

باشگاه آلومینیوم هرمزگان طی بیانیه‌ای از سایر باشگاه‌ها خواست که از ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر حمایت کنند.

تیم آلومینیوم هرمزگان

باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان با انتشار بیانیه ای ضمن حمایت از سخنان صادق رئیسی کیا مدیرعامل باشگاه راه آهن تهران، خواستار اتحاد و حمایت تمامی باشگاه‌ها در ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر سال آینده شد.
در این بیانیه که روی سایت رسمی باشگاه هرمزگانی منتشر شده و به امضای حسین جباری زاده مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان رسیده، آمده است:
" با توجه به گسترش روز افزون ورزش به ویژه فوتبال در سراسر دنیا و به دنبال آن کشور ایران، نیاز به حضور و فعالیت تمامی استان های سراسر کشور در مسابقات لیگ برتر بیش از پیش حس می شود. در حالی که تمامی کشورهای دنیا رو به پیشرفت حرکت کرده و با توسعه امکانات و گسترش افراد درگیر در مستطیل سبز سعی در همه گیر شدن این ورزش در کشور و بین مردم دارند در کشورمان برخلاف سایر نقاط دنیا به جای رفع کمبود‌ها و رسیدگی به اشکالات و معایب با راهکاری نامناسب و عدم نتیجه سعی در کاهش تیم های لیگ برتری از ۱۸ به ۱۶ تیم داریم که مشخص نیست در این آیین نامه تصویبی چه شرایطی لحاظ شده است؟!
آیا تنها یک فرد در کل کشور ۷۰ میلیونی ایران برای ورزش و توسعه آن تصمیم می گیرد یا با این تفکر سعی در تیشه زدن به ریشه فوتبال مملکتی دارد که هیچگاه درخشش و روزهای خوش گذشته اش که اکنون به ناراحتی و جلسات هم اندشی عامل شکست تبدیل شده را فراموش نخواهد کرد.
باشگاه آلومینیوم که به عنوان بخش خصوصی با حضور در مسابقات لیگ برتر آرزوی دیرینه مردم هرمزگان را پس از سال‌ها محقق و سبب شادی غیرقابل وصفی در بین یک میلیون هرمزگانی به عنوان مرزداران خلیج همیشگی فارس شد که شب خود را به عشق برد آلومینیوم به صبح می رسانند، محقق کرد اکنون به خوبی درک می‌کند حضور فوتبال در جای جای ایران به چه اندازه مثمرثمر بوده و سبب جلوگیری از بزهکاری و حضور جوانان د محیط های ورزشی برای تخلیه انرژی شان می شود.
حال باشگاه آلومینیوم با حمایت از بیانیه باشگاه راه آهن در ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر چه از لحاظ ضرر مالی باشگاه، کاهش تماشاکر، افزایش بزهکاری و بسیاری از موارد خواهان حمایت و اتحاد تمامی باشگاه های لیگ برتری در ۱۸ تیمی ماندن مسابقات لیگ برتر است. امیدواریم طی هفته آینده اعضای هیئت رئیسه با یک نتیجه و تدبیر صحیح با یک تصمیم صحیح سبب دوری اهالی فوتبال از مستطیل سبز نشوند. "

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391