برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اگر این هفته های آخر هم به خیر بگذرد؛فصل بدون تنش در روابط ژنرال و زیدان

پنجشنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۴۳ — گل

سپری شدن یک فصل بدون تنش در روابط بین امیر قلعه نویی و مجتبی جباری را باید در کتاب رکوردهای جهانی به ثبت رساند

مجتبی جباری

مجتبی جباری برخلاف ظاهر آرام خود اصلا بازیکن بی حاشیه ای نیست . البته وقتی صحبت از حاشیه می شود در فوتبال ایرانی ذهن خیلی‌ها سراغ مسائل اخلاقی و پارتی و مد و ... می‌رود که مجتبی از تمام این موارد مبرا است . شاید به جای واژه پرحاشیه بهتر باشد که از صفت ناآرام استفاده کنیم چون این هافبک خلاق استقلال با ریشه آذری و اردبیلی معمولا با هر یک از مربیان خود برای مدتی هم که شده سرناسازگاری می گذارد، اگر مربی سوژه نداد هم مسائل مالی دست به نقد همیشه هستند و اگر هیچ کدام هم نبود خودش استعداد این را دارد که سر یک تعویض برای خودش حاشیه درست کرده و گزک به دست منتقدان و مخالفانش بدهد.
روابط امیر قلعه نویی با مجتبی هم هیچ گاه در حالت عادی و نرمال نبوده است. حتی در لیگ پنجم وقتی امیر قلعه نویی قبل از بازی حساس با ذوب آهن وقتی تمرین تیمش را فاقد آن حرارت و ذهنیت لازم دید، برای تهییج شاگردانش گفت: "هرکس حال تمرین ندارد می تواند برود" و در کمال تعجب جباری بلافاصله کفش‌ها در آورد و گفت: "امیرخان با اجازه، خداحافظ" و رفت! شاید هرموقع دیگری بود ، قلعه نویی هرگز دیگر به جباری میدان نمی داد ولی حضور در کورس قهرمانی و رقابت فشرده با پاس تهران باعث شد تا ۴۸ ساعت بعد باز جباری در ترکیب ثابت استقلال در فولاد شهر برابر ذوب آهن قرار بگیرد. سوابق متعددی از تنش های بین این دو نفر را در تاریخ نه چندان طولانی ارتباط بین آنها می توان پیدا کرد، از دست ندادن با برهانی به هنگام تعویض در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاتحاد که باعث شد جباری مدت ۲ ماه توسط قلعه نویی از جمع بازیکنان استقلال در لیگ هشتم کنار گذاشته شود تا بازی پرتنش فصل گذشته استقلال و تراکتورسازی در تبریز که قلعه نویی سرمربی تبریزی‌ها بود و در پایان بازی جدا از درگیری لفظی در تونل منتهی به رختکن ، مصاحبه های جباری هم نشان از آتش تند اختلاف بین این دو نفر داشت.
در واقع کسی انتظار نداشت که مجتبی این فصل با آمدن ژنرال دوباره در استقلال بماند و حتی گفته می‌شد که در آستانه پیوستن به تراکتورسازی یا سپاهان است ولی در آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات مجتبی در استقلال ماندنی شد و در کمال تعجب تا اینجای فصل هیچ گونه تنشی با ژنرال نداشته است . این درست که جباری تقریبا نیم فصل نخست را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی در همین مدت هم در کنار استقلال مشغول مداوا و آماده سازی خود بود و به هرحال حداقل ۴ ماه است که این بازیکن در ارتباط کاری روزانه و تنگاتنگ با قلعه نویی است ولی هیچ اختلافی بین آنها بروز نکرده است. نمی دانیم آیا جباری با سوژه های موجود تنش زا مثل داستان بازوبند، ارتباطات تیره بین نکونام و رحمتی ، آمدن فرهاد مجیدی و ... ترجیح داده در بعد حاشیه‌ها وارد نشود یا هردو طرف این ماجرا به مرز پختگی در روابط با یکدیگر رسیده اند و با شناخت از روحیات هم از خط قرمزهای متقابل عبور نمی کنند! شاید هم امیر آن قدر سرگرم حواشی خود با عمران زاده، موسوی ، مجیدی، تماشاگران و حالا هم صادقی و حاتمی است که دیگر فرصتی برای چالش با جباری ندارد! هرچه هست اگر هفته های آخر باقی مانده هم به خیر بگذرد باید یک فصل بدون تنش در روابط بین ژنرال و زیدان را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391