برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: ۱۶ تیمی شدن لیگ طرح من بود

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۸ — فارس

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: ۱۶ تیمی شدن لیگ طرح من بود و برای همه مدیران باشگاه‌ها نیز احترام قائل هستم.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان، اظهار داشت: هفته گذشته مصاحبه‌ای با یکی از روزنامه‌های ورزشی در مورد ۱۶ تیمی شدن لیگ انجام دادم که تیتر آن مصاحبه برای برخی از مدیران باشگاه‌ها سو‌ءتفاهم ایجاد کرد در حالیکه من هیچ وقت به مدیران باشگاه‌ها بی‌حرمتی و بی‌احترامی نکرده‌ام و همواره برای آنها احترام قائل هستم.

وی ادامه داد: ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر طرح من بود و هم اکنون هم از این طرحم دفاع می‌کنم اما این معنایش این نیست که به افرادی که نظر مخالف دارند بی‌احترامی کنم. آنها نیز صاحب‌نظر هستند. مدیران باشگاه‌ها و رسانه‌ها همگی حق اظهار نظر دارند و باید نظرات‌ موافق و مخالف‌شان را بیان کنند اما متاسفانه امیر عابدینی مدیرعامل محترم داماش گیلان بدون آنکه با من تماس بگیرد و در مورد آن تیتر تحقیق کند که آیا اصلا من گفته‌ام دلال‌ها طرفدار ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستند یا نه اعلام کرد بهروان خودش دلال است.

بهروان تصریح کرد: من برای عابدینی به عنوان یک بزرگتر در فوتبال احترام قائل هستم و پاسخش را نمی‌دهم اما من هرگز نگفته‌ام دلال‌ها موافق ۱۸ تیمی ماندن لیگ هستند بلکه گفتم برایم جالب است که اکنون دلال‌ها نیز در مورد ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر اظهار نظر می‌کنند در حالیکه آنها برخلاف مدیران، رسانه‌ها و اهالی ورزش حق اظهار نظر در این زمینه را ندارند با این حال از تمامی مدیران باشگاه‌ها عذر خواهی می‌کنم اگر جملاتی که گفته‌ام باعث تکدر خاطرشان شده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا طرفدار ۱۶ تیمی بودن لیگ است، گفت: لیگ با ۱۶ تیم کیفیت بالاتری خواهد داشت و زمانی که لیگ ما با کیفیت‌تر شود تیم ملی هم کیفیت بهتری خواهد داشت. همانطوری که قرار است لیگ یک نیز در یک روند زمانی ۳ ساله به ۱۸ تیم در یک گروه کاهش پیدا کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391