برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بز‌یک: بالاخره در جام حذفی یک قرعه خوب به ما خورد

پنجشنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۱ — باشگاه خبرنگاران

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ورزشگاه آزادی به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب شده تا بالاخره یک قرعه خوب در این مسابقات نصیب ما شود.

ادموند  بزیک

ادموند‌ بز‌یک اظهار داشت: ورزشگاه آزادی به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب شد تا بالاخره در این مسابقات یک قرعه خوب به ما بخورد.
این شرایط برای ما خوب است اما سپاهان هم تیم خوبی بوده و کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی در این تیم حضور دارند و چون بازی فینال در استاد‌یوم آزادی برگزار می شود، اینطو‌ری نیست که حتما می بریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اهمیت جام حذفی برای پرسپولیس گفت: همه می دانند که چون امسال در لیگ خوب نتیجه نگرفته ایم، جام حذفی برای ما خیلی مهم است و چشم به این جام داریم و باید تحت هر شرایطی موفق شویم و قهرمانی مسابقات را به دست آوریم .
تیم ما تمام تمر‌کزش را روی فینال جام حذفی گذاشته و تلاش می کنیم تا در ورزشگاه آزادی و با حمایت هواداران پرسپولیس موفق شویم و با قهرمانی در جام حذفی سهمیه حضور در آسیا را به دست آوریم.

مربی پرسپولیس در مورد نتایج برگزاری فینال جام حذفی گفت: به هر حال باید بازیها تمام شود. وقتی از اول برنامه ریزی نکرده باشی، هر تاریخی که بگذارند یک مقدار حرف و حدیث پیش می آید. به نظر من تاریخ برگزاری فینال جام حذفی خوب است اما چون نمی‌ توانیم ۲۰ روز بازی کنیم بد است.
ما باید به گونه ای تمرینات را انجام دهیم که مشکلی برای حضور در فینال نداشته باشیم و با قدرت مقابل سپاهان بازی کنیم.

وی ادامه داد: برنامه ریزی سازمان لیگ یک جوری بود که فقط بازیها تمام شود. به نظر من فقط برای اینکه بازیها را تمام کنند، برنامه ریزی کرده ا‌ند .
با این شرایط کیفیت لیگ پایین تر از پارسال است چون تیم نمی‌ دانند که در چه زمانی بازی دارند اما در اروپا بازیهای هفته ۲۵ لیگ هم از اول فصل مشخص است و تیم‌ها می دانند که در چه روزی و چه ساعتی و در کدام استاد‌یوم باید بازی کنند و به همین دلیل کارهای خودشان را برنامه ریزی می کنند اما در ایران بیشتر از ۲ هفته نمی‌ ‌‌‌توانی برنامه ریزی کنی و مدام باید منتظر برنامه جدید و اتفاقات تازه ای باشی.

بزیک افزود: کنار آمدن با چنین شرایطی خیلی سخت است. به دلیل وقفه ای که در بازیهای ما ایجاد شده، ۳ روز تمرینات تیم را تعطیل کردیم و این در شرایطی است که در هفته های گذشته بازیها فشرده بود و الان باید ۲۰ روز تعطیل باشیم و فقط تمرین کنیم تا تیم را در شرایط مطلوب نگه داریم.
کار کردن در چنین شرایطی خیلی سخت است چون مدام باید برنامه‌ها را تنظیم کنیم و بچه‌ها را در شرایط خوب نگه داریم.

وی در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی گفت: اگر مصدومان ما برسند، خیلی امیدوار می شویم اما هر طوری شده باید قهرمان جام حذفی شویم. پرسپولیس الان چند سال است که جام نگرفته و به خاطر هواداران باید قهرمان شود.

بز‌یک در پایان گفت: روز بازی با سپاهان در فینال جام حذفی روز خداحافظی مهدی مهدوی کیا از فوتبال است و خیلی دوست دارم که روز خداحافظی مهدوی کیا خاطره انگیز شود و به یاد همه بماند.
دوست دارم مهدوی کیا جام قهرمانی را بالای سر ببرند تا با خاطره ای خوب از فوتبال برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391