برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عبداللهی: برخی می‌گویند باید برهانی را بیشتر محروم می‌کردیم

یکشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۳ — فارس

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: برخی کارشناسان حقوقی می‌گویند باید مهاجم اسقلال را بیشتر محروم می‌کردیم.

آرش برهانی

حسین عبداللهی در مورد اظهارات بزرگی؛ معاون حقوقی باشگاه استقلال مبنی بر شکایت از کمیته انضباطی به مراجع قضایی، گفت: من از این حرف تعجب می‌کنم. بزرگی که خودش به اصول و مقررات آشناست. چنین موردی اصلا پیش بینی نشده که بخواهند از کمیته انضباطی به مراجع قضایی شکایت کنند. حکمی هم که برای برهانی صادر کردیم قطعی بوده زیرا محرومیت‌های زیر ۳ جلسه قطعی هستند.

وی ادامه داد: درخواست اعاده دادرسی استقلال هم رد شده است بنابراین نمی‌دانم مشکل کجاست؟ حتی همان زمان که رای بر محرومیت ۲ جلسه‌ای برهانی دادیم برخی عنوان کردند که باید میزان محرومیت برهانی با توجه به رفتاری که انجام داده بیشتر باشد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اعتراض باشگاه پرسپولیس به رای پرونده علی دایی، گفت: طبق مستندات، باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مطالبات علی دایی شده است با این حال اگر آنها به این رای اعتراض دارند می‌توانند درخواست تجدید نظر کنند و پرونده به کمیته استیناف برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391